Set pracovní dílna Black+Decker Smoby s vrtačkou a kuchyňka Barbecue Grill na kolečkách

Popis produktu

Set hraček dětská pracovní dílna Black+Decker a kuchyňka Barbecue Grill je úžasná a velmi atraktivní sada hraček, která se hodí pro všechny děti od 3 let. Tyto krásné hračky pocházejí od spolehlivého francouzského výrobce Smoby, který ve svých hračkách spojuje francouzský cit pro krásu a jedinečnost s léty ověřenou kvalitou a zaručenou bezpečností během her vašich ratolestí. Realistický design, propracované detaily a velké množství doplňků dělají dílnu Black+Decker opravdu jedinečnou a originální. Kuchyňka v podobě grilu s potravinami potěší všechny kuchaře a kuchařky. Tento úžasný set dílničky s grilem na kolečkách a spoustou doplňků přichází v cenově výhodné nabídce, proto neváhejte a pořiďte ho svým ratolestem.

Pracovní dílna pro děti Black+Decker Smoby s mechanickou vrtačkou a autíčkem

Smoby pracovní dílna Black+Decker je úžasná pracovní hračka pro chlapce od 3 let. Zahrnuje v sobě množství zábavných a maximálně zajímavých doplňků, díky čemuž je zárukou hodin plných zábavy a kutilství pro malé opraváře. Mezi 92 doplňky najdete 7 pracovních nástrojů jako kladivo, šroubovák, kleště, klíče a pilu, 20 šroubů, mechanickou vrtačku, stavebnici auta, která se dá poskládat na různé způsoby. Kromě oprav se děti mohou zahrát i skládáním oranžového autíčka. Na dílně pro chlapce najdete řadu úložných prostorů a boxů pro drobné šrouby a jiné nezbytné nářadí pro opraváře. Pracovní stůl pro chlapce je vyroben z jemného, ​​ale pevného a kvalitního plastu, stojí na 4 pevných nohách. K hračce se dají stáhnout zdarma zábavné aplikace pro Android a IOS.

Je velmi důležité vést malé děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Hravým způsobem se tak přibližují k světu dospělých, zkoušejí a objevují, co v sobě zahrnuje život takového opraváře. Prostřednictvím dětské dílny se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti. Používáním nástrojů, skládáním autíčka se podporuje i rozvoj logického myšlení a koncentrace. Když se děti hrají na opravy v domě nebo venku, rozvíjejí tím i svou fantazii a kreativitu. Objevují, zkoumají, opravují, rozebírají, skládají. Všechny tyto možnosti na hru, zábavu a hravé učení poskytuje tato úžasná opravářská sada pro chlapce Smoby s originálním designem.

Dětská kuchyňka Barbecue Grill Smoby na kolečkách černo-stříbrná

Dětská kuchyňka od výrobce kvalitních francouzských hraček Smoby Barbecue Grill je krásná a výjimečná kuchyňka pro děti s 17 doplňky. Letní a trendová dětská kuchyňka Smoby je vyrobena z kvalitních plastových materiálů, které jsou velmi odolné a pevné, a proto vám vydrží dlouhou dobu. Dětská kuchyňka Barbecue Grill funkci plamene, který se objeví poté, co dítě stiskne knoflík. Tato jedinečná funkce vytváří autentickou atmosféru barbecue. Malý král barbecue nyní může grilovat spolu se svým tatínkem, a aniž by si popálil prstíky.

Kuchyňka pro děti se dělí na část na grilování a část na odkládání surovin. Na letní zábavu je tato krásná dětská kuchyňka jako stvořená. Podělte se o radost z grilování se svým dítětem. Rozměry kuchyňky jsou 50*37*73 cm a je pro děti od 3 let. výška grilu je 45 cm. Je proveden v barvách černé a stříbrné, které podporují jeho realistický vzhled. K doplňkům kuchyňky patří dvě plastové klobásky, dvě rajčata, kuře, pepř, hamburger a další pomůcky na grilování. Zahrajte se spolu se svou ratolestí na opravdové grliovanie. Díky kolečkům je tento dětský vozík na grilování stabilní a mobilní.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce velmi kvalitních plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Je to plast sametový na dotek. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, proto všechny hračky splňují všechna kritéria bezpečnosti. Všechny dětské hračky od výrobce Smoby mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her chráněny před poraněním. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují dětskou představivost, jsou veselé a zářivé. Barevné hračky upoutají každé dítě, jsou hračky Smoby nejlepším dárkem pro nejmenší děti. Takovou skvělou sadou hraček jistě potěšíte každého chlapečka i holčičku.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu79*39*103 cm
Celková výška103 cm
Rozměry balení49*16*76 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost5,05 kg
Barvahnědá
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...