Set pracovní dílna Black+Decker s vrtačkou Smoby a traktor Power Builder Max s přívěsem, bagr

Popis produktu

Set hraček dětská pracovní dílna Black+Decker a dětský traktor Power Builder Max je úžasná a velmi atraktivní sada hraček, která se hodí pro všechny malé kluky od 3 let. Tyto krásné hračky pocházejí od spolehlivého francouzského výrobce Smoby, který ve svých hračkách spojuje francouzský cit pro krásu a jedinečnost s léty ověřenou kvalitou a zaručenou bezpečností během her vašich ratolestí. Realistický design, propracované detaily a velké množství doplňků dělají dílnu Black+Decker opravdu jedinečnou a originální. Traktor pro děti s přívěsem a bagrem má také realistickou podobu, dítě se bude cítit jako na opravdovém traktoru. Pracovní dílnička s traktorem se výborně doplňují a spolu tvoří jeden dokonalý celek ideální na hraní pro vaše malé rošťáky.

Pracovní dílna pro děti Black+Decker Smoby s mechanickou vrtačkou a autíčkem

Smoby pracovní dílna Black+Decker je úžasná pracovní hračka pro kluky od 3 let. Zahrnuje v sobě množství zábavných a maximálně zajímavých doplňků, díky čemuž je zárukou hodin plných zábavy a kutilství pro malé opraváře. Mezi 92 doplňky najdete 7 pracovních nástrojů jako kladivo, šroubovák, kleště, klíče a pilu, 20 šroubů, mechanickou vrtačku, stavebnici auta, která se dá poskládat na různé způsoby. Kromě oprav se děti mohou zahrát i skládáním oranžového autíčka. Na dílně pro kluky najdete řadu úložných prostorů a boxů pro drobné šrouby a jiné nezbytné nářadí pro opraváře. Pracovní stůl pro chlapce je vyroben z jemného, ​​ale pevného a kvalitního plastu, stojí na 4 pevných nohách. K hračce lze stáhnout zdarma zábavné aplikace pro Android a IOS.

Je velmi důležité vést malé děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Hravým způsobem se tak přibližují k světu dospělých, zkoušejí a objevují, co v sobě zahrnuje život takového opraváře. Prostřednictvím dětské dílny se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti. Používáním nástrojů, skládáním autíčka se podporuje i rozvoj logického myšlení a koncentrace. Když se děti hrají na opravy v domě nebo venku, rozvíjejí tím i svou fantazii a kreativitu. Objevují, zkoumají, opravují, rozebírají, skládají. Všechny tyto možnosti na hru, zábavu a hravé učení poskytuje tato úžasná opravářská sada pro kluky Smoby s originálním designem.

Traktor s bagrom a nakladačom Builder Max Smoby s vlekom na šliapanie 182 cm dlhy

Smoby dětský traktor Power Builder Max na šlapání s pedály je traktorem pro děti a bagrem, nakladačem a přívěsem větších rozměrů. Je vhodný pro děti od 3 do 8 let. Děti traktor mohou používat i déle, protože má dostatečně velké rozměry. Dětský traktor Power Builder Maxnastavitelné sedadlo a otáčející volant s klaksonem. Všechny prvky traktoru jsou pohyblivé a dají se ovládat pomocí páky. Dětský traktor na šlapání má praktický přívěs, díky kterému si dítě může nosit písek, kameny a jiné předměty. Přední bagr a nakladač se dají ovládat pomocí páky. Má pevnou konstrukci vyrobenou z odolných plastových materiálů. Se svou délkou úžasných 185 cm je to velká hračka pro každého kluka, se kterou zažije množství zábavy. Snadno se na něm pedáluje a jeho pohon je na řetěz, tak jako kolo. Traktor pro děti má nosnost 30 kg.

Výhodou traktoru pro děti je to, že podporuje fyzický rozvoj dítěte, posiluje jeho nohy a celé tělo. Přívěs traktoru pro děti se dá jednoduše odpojit. Traktor nabízí mnoho možností na hru, ať už pomáháním při pracích v zahradě, nebo se dítě hraje na malého farmáře či stavaře. Traktor pro děti stojí na 4 pevných kolech. Přední a zadní mají rozdílný průměr. Dětský traktor vypadá jako realistická replika opravdového traktoru. Smoby, výrobce dětských hraček, je značka, která je zárukou kvality během dlouhých let. Výška sedací plochy traktoru je 37 cm. Děti milují realistické hračky, se kterými zažijí množství zábavy od jejich 3 let a během celého dětství. Díky své robustnosti je to bezpečná hračka, dítě nesedí ve velké výšce nad zemí.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce velmi kvalitních plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Je to plast sametový na dotek. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, proto všechny hračky splňují všechna kritéria bezpečnosti. Všechny dětské hračky od výrobce Smoby mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her chráněny před poraněním. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují dětskou představivost, jsou veselé a zářivé. Barevné hračky upoutají každé dítě, jsou hračky Smoby nejlepším dárkem pro nejmenší děti. Tento úžasný set dílničky s traktorem a spoustou doplňků přichází v cenově výhodné nabídce, proto neváhejte a pořiďte ho svým ratolestem. Takovou skvělou hračkou jistě potěšíte každého chlapečka.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu79*39*103 cm
Celková výška103 cm
Rozměry balení49*16*76 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost5,05 kg
Barvaoranžová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.