Set pracovní dílna Black+Decker Smoby s vrtačkou a balanční odrážedlo Auta

Popis produktu

Set hraček dětská pracovní dílna Black+Decker a balanční odrážedlo Auta Learning Bike je úžasná a velmi atraktivní sada hraček, která se hodí pro všechny děti od 3 let. Tyto krásné hračky pocházejí od spolehlivého francouzského výrobce Smoby, který ve svých hračkách spojuje francouzský cit pro krásu a jedinečnost s léty ověřenou kvalitou a zaručenou bezpečností během her vašich ratolestí. Realistický design, propracované detaily a velké množství doplňků dělají dílnu Black+Decker opravdu jedinečnou a originální. Balanční kolo s rozprávkovým motivem Auta (Cars) se bude líbit chlapcům, kteří milují pohyb a jízdu na odrážedle. Pracovní dílnička s dětským odrážedlem se výborně doplňují a společně tvoří jeden dokonalý celek ideální na hraní pro vaše malé rošťáky. Tento úžasný set dílničky s množstvím doplňků a balančním kolem a přichází v cenově výhodné nabídce, proto neváhejte a pořiďte ho svým ratolestem.

Pracovní dílna pro děti Black+Decker Smoby s mechanickou vrtačkou a autíčkem

Smoby pracovní dílna Black+Decker je úžasná pracovní hračka pro chlapce od 3 let. Zahrnuje v sobě množství zábavných a maximálně zajímavých doplňků, díky čemuž je zárukou hodin plných zábavy a kutilství pro malé opraváře. Mezi 92 doplňky najdete 7 pracovních nástrojů jako kladivo, šroubovák, kleště, klíče a pilu, 20 šroubů, mechanickou vrtačku, stavebnici auta, která se dá poskládat na různé způsoby. Kromě oprav se děti mohou zahrát i skládáním oranžového autíčka. Na dílně pro chlapce najdete řadu úložných prostorů a boxů pro drobné šrouby a jiné nezbytné nářadí pro opraváře. Pracovní stůl pro chlapce je vyroben z jemného, ​​ale pevného a kvalitního plastu, stojí na 4 pevných nohách. K hračce se dají stáhnout zdarma zábavné aplikace pro Android a IOS.

Je velmi důležité vést malé děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Hravým způsobem se tak přibližují k světu dospělých, zkoušejí a objevují, co v sobě zahrnuje život takového opraváře. Prostřednictvím dětské dílny se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti. Používáním nástrojů, skládáním autíčka se podporuje i rozvoj logického myšlení a koncentrace. Když se děti hrají na opravy v domě nebo venku, rozvíjejí tím i svou fantazii a kreativitu. Objevují, zkoumají, opravují, rozebírají, skládají. Všechny tyto možnosti na hru, zábavu a hravé učení poskytuje tato úžasná opravářská sada pro chlapce Smoby s originálním designem.

Balanční odrážedlo Auta Learning Bike Smoby od 2 let

Balanční odrážedlo pro chlapce Learning Bike s motivem chlapecké pohádky Auta (Cars) je skvělým prostředkem pro aktivní pohyb dětí na čerstvém vzduchu. Balanční kolo Auta od předního francouzského producenta hraček Smoby je určen pro chlapce ve věku od 2 let. Děti se s balančním odrážedlem Learning Bike Smoby učí udržovat rovnováhu a přitom aktivně sportují. Balanční odrážedlo Learning Bike má červeno-šedé barevné provedení doplněné o detaily ve žluté barvě. Řídítka dětského odrážedla zdobí obrázek autíčka z pohádky Auta. Dětské balanční odrážedlo je velmi pohodlné a bezpečné.

Odrážedlo se plně přizpůsobí potřebám vašeho děťátka. Dětské balanční odrážedlo má pevnou kovovou konstrukci a výškově nastavitelné sedadlo. Je to skvělý mezistupeň při přechodu z dětské tříkolky na první kolo. Rozměry odrážedla jsou 76*40*49 cm. Výška sedáku je 35 cm. Odrážedlo má kvalitní kola pro hladkou a tichou jízdu. Výrobce myslel i na praktickou stránku odrážedla a vybavil ho stojanem pro snadné parkování. Při jízdě na odrážedle se dítě musí spoléhat na sebe, nabírá jistotu a učí se udržovat rovnováhu, Dítě jízdou na balančním odrážedle zpevňuje svaly zad a křížů, posiluje nohy a tříbí rovnováhu.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce velmi kvalitních plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Je to plast sametový na dotek. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, proto všechny hračky splňují všechna kritéria bezpečnosti. Všechny dětské hračky od výrobce Smoby mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her chráněny před poraněním. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují dětskou představivost, jsou veselé a zářivé. Hračky Smoby upoutají každé dítě, a proto jsou nejlepším dárkem pro nejmenší děti. Zakupte cenově výhodný set hraček, pracovní dílnu se spoustou doplňků a pohádkové odrážedlo, i vašim malým rošťáka.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu79*39*103 cm
Celková výška103 cm
Rozměry balení49*16*76 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost5,05 kg
Barvaoranžová
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...