Set pracovní dílna Black+Decker s vrtačkou Smoby a elektronický kamion Auta Ice s autíčkem McQueen

Popis produktu

Set hraček dětská pracovní dílna Black+Decker a elektronický kamion s autíčkem je úžasná a velmi atraktivní sada hraček, která se hodí pro všechny malé chlapce od 3 let. Tyto krásné hračky pocházejí od spolehlivého francouzského výrobce Smoby, který ve svých hračkách spojuje francouzský cit pro krásu a jedinečnost s léty ověřenou kvalitou a zaručenou bezpečností během her vašich ratolestí. Realistický design, propracované detaily a velké množství doplňků dělají dílnu Black+Decker opravdu jedinečnou a originální. Pohádkový kamion a auto z pohádky Cars mají různé zvukové a světelné efekty, které jsou pro děti velmi zajímavé. Pracovní dílnička a kamion s autem McQueen se výborně doplňují a společně tvoří jeden dokonalý celek ideální na hraní pro vaše malé rošťáky.

Pracovní dílna pro děti Black+Decker Smoby s mechanickou vrtačkou a autíčkem

Smoby pracovní dílna Black+Decker je úžasná pracovní hračka pro chlapce od 3 let. Zahrnuje v sobě množství zábavných a maximálně zajímavých doplňků, díky čemuž je zárukou hodin plných zábavy a kutilství pro malé opraváře. Mezi 92 doplňky najdete 7 pracovních nástrojů jako kladivo, šroubovák, kleště, klíče a pilu, 20 šroubů, mechanickou vrtačku, stavebnici auta, která se dá poskládat na různé způsoby. Kromě oprav se děti mohou zahrát i skládáním oranžového autíčka. Na dílně pro chlapce najdete řadu úložných prostorů a boxů pro drobné šrouby a jiné nezbytné nářadí pro opraváře. Pracovní stůl pro chlapce je vyroben z jemného, ​​ale pevného a kvalitního plastu, stojí na 4 pevných nohách. K hračce se dají stáhnout zdarma zábavné aplikace pro Android a IOS.

Je velmi důležité vést malé děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Hravým způsobem se tak přibližují k světu dospělých, zkoušejí a objevují, co v sobě zahrnuje život takového opraváře. Prostřednictvím dětské dílny se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti. Používáním nástrojů, skládáním autíčka se podporuje i rozvoj logického myšlení a koncentrace. Když se děti hrají na opravy v domě nebo venku, rozvíjejí tím i svou fantazii a kreativitu. Objevují, zkoumají, opravují, rozebírají, skládají. Všechny tyto možnosti na hru, zábavu a hravé učení poskytuje tato úžasná opravářská sada pro chlapce Smoby s originálním designem.

Dětský kamion Auta Ice Smoby elektronický se světlem a zvukem a autíčkem McQueen

Smoby kamion Mac Truck a autíčko McQueen Cars Ice je souprava dvou dopravních prostředků z populární pohádky Auta vhodná pro chlapce od 3 let. Kamion Mac Truck se světelnými efekty lze otevřít na boční straně a vytvoří tak perfektní box pro McQueena před závodem. V zadní části má spouštěcí rampu, aby rychlé autíčko mohlo sjet na silnici i v průběhu jízdy. Jsou na něm elektronické funkce jako simulace nárazů, tlačítko na start, benzínová pumpa, spolu vydává 11 různých zvuků. Když nadzvednete přední část dětského kamionu, objevíte v něm efektivně uloženy 2 kusy nářadí. Kamion se dá také chytit jako kufřík, protože má ručku na uchopení v horní části. Kluci ho tedy mohou snadno přenášet kamkoli. V balení najdete celkem 15 kusů doplňků. Souprava autíček je ideální dárek pro všechny kluky, kteří mají rádi rychlá auta, závody a hodiny plné zábavy. Funguje na 2 x AA/LR6 baterie, které jsou součástí balení.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce velmi kvalitních plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Je to plast sametový na dotek. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, proto všechny hračky splňují všechna kritéria bezpečnosti. Všechny dětské hračky od výrobce Smoby mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her chráněny před poraněním. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují dětskou představivost, jsou veselé a zářivé. Barevné hračky upoutají každé dítě, jsou hračky Smoby nejlepším dárkem pro nejmenší děti. Sada dílničky a dopravních prostředků je skvělá souprava hraček chlapců, kteří se rádi hrají na opraváře nebo na rychlé závody. Navíc tento set přichází v cenově výhodné nabídce, proto neváhejte a pořiďte ho svým ratolestem.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu79*39*103 cm
Celková výška103 cm
Rozměry balení49*16*76 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost5,05 kg
Barvaoranžová
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...