Set pracovní dílna Black+Decker Smoby se 79 doplňky a odrážedlo motorka Sport Bike s elektronickým klaksonem

Popis produktu

Set pracovní dílna Black&Decker a odrážedlo motorka Sport Bike s elektronickým klaksonem výborně zabaví všechny děti od 3 let. Hračky v setu spolu krásně barevně i designově ladí a děti si s nimi vydrží hrát dlouhá léta. Hračky Smoby a BIG pomáhají rozvíjet komunikační a jazykové schopnosti dětí, hrají si na různá povolání – mechaniky, závodníky. Sadu hraček nabízíme za sníženou cenu, takže při nákupu výhodně ušetříte. Smoby spojuje v hračkách nejvyšší kvalitu a pravý francouzský design, který se zalíbí každému dítěti. Německý výrobce BIG je známý kvalitními a odolnými hračkami. Set hraček je vhodný pro hru více dětí, sourozenců i kamarádů.

Dětská pracovní dílna Black+Decker Smoby

Smoby pracovní dílna Black+Decker je krásná hračka pro malé opraváře, vhodná od 3 let. Zahrnuje v sobě množství funkcí a doplňků, díky čemuž je zárukou hodin plných zábavy a kutilství pro malé opraváře. Mezi 79 doplňky najdete 7 pracovních nástrojů jako kladivo, šroubovák, kleště, klíče a pilu, 20 šroubů, pravítko. Na dílně pro chlapce najdete řadu úložných prostorů a boxů pro drobné šrouby a jiné nezbytné nářadí pro opraváře. Pracovní stůl pro chlapce má 4 stabilní nohy a je vyroben z kvalitního plastu s hladkým povrchem. K hračce lze stáhnout zdarma zábavné aplikace pro Android a IOS.

Je velmi důležité vést malé děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Hravým způsobem se tak přibližují k světu dospělých, zkoušejí a objevují, co v sobě zahrnuje život takového opraváře. Prostřednictvím dětské dílny se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti. Používáním nástrojů se podporuje rozvoj logického myšlení a koncentrace. Když si děti hrají na opravy v domě nebo venku, rozvíjejí tím i svou fantazii a kreativitu. Objevují, zkoumají, opravují, rozebírají, skládají. Všechny tyto možnosti na hru, zábavu a hravé učení poskytuje tato úžasná opravářská sada pro chlapce Smoby s originálním designem.

Odrážedlo motorka Sport Bike BIG s elektronickým klaksonem od 18 měsíců 

Dětská motorka Sport Bike je fantastické odrážedlo pro děti od 18 měsíců s tím nejmodernějším designem. Má nádherné černo-oranžové zbarvení, do kterého se zamiluje každý malý jezdec. Vynikajícím doplňkem motorky je elektronický zvukový modul, který funguje na 1 knoflíkovou baterii (CR2032). Testovací baterie je součástí balení, je třeba ji co nejdříve ji vyměnit. Elektronický klakson vydává zvuky zapnutého motoru, troubení a zvyšování rychlosti. Výborně podtrhuje realistický design dětské motorky. Dětská motorka má nosnost 25 kg a je přizpůsobena na jízdu v interiéru a exteriéru. Sedadlo na odrážedle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované. Jelikož dítě sedí na sedadle široce rozkročené, podporuje to správný vývin kyčlí dítěte. Dětem se sedí velmi pohodlně a budou na něm jezdit i dlouhé hodiny.

Odrážedlo ve tvaru motorky je vyrobeno z kvalitních plastových materiálů. Konstrukce odrážedla je maximálně přizpůsobena potřebám nejmenších dětí. Řídítka se dají snadno uchopit, sedadlo je velmi pohodlné. Děti si při jízdě na motorce trénují svůj smysl pro rovnováhu tím nejzábavnějším způsobem. Pomáhají jim při tom široká kola z kvalitní gumy, která umožňují hladkou a tichou jízdu. Také se posiluje svalstvo na nohách a jemná motorika dětí. Perfektní ergonomický tvar a nízké těžiště odrážedla zvyšují stabilitu motorky, aby nedošlo k převrácení ani při rychlejší jízdě. Rozměry motorky jsou 63*35*36 cm. Výška sedáku je 29 cm.

Francouzský renomovaný výrobce dětských hraček Smoby se zabývá produkcí kvalitních a jedinečných hraček svým designem jakož i funkčností. Je lídrem na trhu a hračky jsou vyrobeny ze zdravotně bezpečného a kvalitního plastového materiálu, který prošel evropskými testy kvality, splňuje i nejvyšší bezpečnostní kritéria. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na plastových hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé dítě. BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. 

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu56*39*103 cm
Celková výška103 cm
Rozměry balení49*16*76 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,4 kg
Barvaoranžová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné