Set pracovní dílna Black+Decker Smoby šlapací traktor a vrtačka se zvukem

Popis produktu

Set hraček dětská pracovní dílna Black+Decker, elektronická vrtačka a traktor Claas Farmer XL tvoří úžasnou a velmi atraktivní sadu hraček, která se hodí pro všechny malé chlapce od 3 let. Tyto krásné hračky pocházejí od spolehlivého francouzského výrobce Smoby, který ve svých hračkách spojuje francouzský cit pro krásu a jedinečnost s léty ověřenou kvalitou a zaručenou bezpečností během her vašich ratolestí. Realistický design, propracované detaily a velké množství doplňků dělají soupravu hraček Smoby opravdu jedinečnou a originální. Pracovní dílnička s elektronickou vrtačkou se zvukovými a světelnými efekty se výborně doplňují s traktorem na šlapání a spolu tvoří jeden dokonalý celek ideální na hraní pro vaše malé rošťáky.

Dětská pracovní dílna Black+Decker Smoby

Smoby pracovní dílna Black+Decker je krásná hračka pro malé opraváře, vhodná od 3 let. Zahrnuje v sobě množství funkcí a doplňků, díky čemuž je zárukou hodin plných zábavy a kutilství pro opraváře. Mezi 79 doplňky najdete 7 pracovních nástrojů jako kladivo, šroubovák, kleště, klíče a pilu, 20 šroubů, pravítko. Na dílně pro chlapce najdete řadu úložných prostorů a boxů pro drobné šrouby a jiné nezbytné nářadí pro opraváře. Pracovní stůl pro chlapce má 4 stabilní nohy a je vyroben z kvalitního plastu s hladkým povrchem. K hračce se dají stáhnout zdarma zábavné aplikace pro Android a IOS.

Je velmi důležité vést malé děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Hravým způsobem se tak přibližují k světu dospělých, zkoušejí a objevují, co v sobě zahrnuje život takového opraváře. Prostřednictvím dětské dílny se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti. Používáním nástrojů se podporuje i rozvoj logického myšlení a koncentrace. Když se děti hrají na opravy v domě nebo venku, rozvíjejí tím i svou fantazii a kreativitu. Objevují, zkoumají, opravují, rozebírají, skládají. Všechny tyto možnosti na hru, zábavu a hravé učení poskytuje tato úžasná opravářská sada pro chlapce Smoby s originálním designem.

Dětský traktor na šlapání Claas Farmer XL Žába Smoby s přívěsem zelený

Dětský traktor Claas Farmer XL je úžasné dětské vozidlo, které je splněným snem každého kluka. Traktor Smoby má realistický design a je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů. Je vhodný pro děti od 3 let. Zeleno-černé zbarvení a masivní konstrukce mu dodávají realistický ráz. Dětský traktor je na šlapání, děti ho ovládají jednoduše šlapáním pedálů a pomocí volantu. Na volantu se nachází klakson, kterým malí traktorista ohlašují svůj příchod. Jízda na dětském traktoru je velmi pohodlná díky nastavitelnému sedadlu. Sedadlo je ergonomicky tvarované, děti se neunaví ani během dlouhého sezení.

Výborným doplňkem traktoru Smoby je přívěs v zadní části, na který si děti mohou naložit svůj náklad. Zadní vlečka má 2 kolečka, v případě potřeby se dá odpojit. Traktor má řetězový pohon, jeho nosnost je 30 kg. Výška sedací plochy je 37 cm, dítě nesedí vysoko nad zemí. Délka traktoru je 141 cm. Má pevnou plastovou konstrukci. Kola traktoru jsou ovládány pomocí volantu, přesně jako na opravdovém traktoru. Jízda na traktoru je velmi zábavná hra, ale pomáhá také s fyzickým rozvojem dítěte. Děti manipulací s volantem rozvíjejí svou jemnou motoriku, šlapáním pedálů se posiluje svalstvo na nohou. Hra na traktoristů také rozvíjí dětskou fantazii a představivost.

Vrtačka pro děti Worko Smoby elektronická se zvukem a 3 hlavicemi

Smoby dětská elektronická vrtačka Worko je moderní hračka s pěkným designem. Je provedena v pěkné žluté a černé barevné kombinaci se stříbrnými doplňky a vzhledem připomíná opravdovou vrtačku. Na své fungování potřebuje baterku. Ovládá se pouhým stiskem tlačítka a je vytvarována tak, aby ji umělo dítě správně uchopit a hrát se s ní. Když se zapne vydává zvukové efekty, které děti milují a ještě více umocní zážitek ze hry. Vrtačka disponuje 3 vyměnitelnými nástavci, se kterými může malý kutil montovat či šroubovat. Taková hra podporuje fantazii a zlepšení jemné motoriky a manuální zručnosti, která je v dospělosti velmi důležitá. Vhodná je pro děti ve věku od 3 let. Její rozměry jsou 18*5*19 cm.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce velmi kvalitních plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Je to plast sametový na dotek. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, proto všechny hračky splňují všechna kritéria bezpečnosti. Všechny dětské hračky od výrobce Smoby mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her chráněny před poraněním. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují dětskou představivost, jsou veselé a zářivé. Barevné hračky upoutají každé dítě, jsou hračky Smoby nejlepším dárkem pro nejmenší děti. Tento úžasný set dílničky s pracovním nářadím, elektronické vrtačky a se šlapacím traktorem, který je mini replikou toho skutečného, ​​udělá radost všem klukům. Set přichází navíc v cenově výhodné nabídce, proto neváhejte a pořiďte ho svým ratolestem.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu56*39*103 cm
Celková výška103 cm
Rozměry balení49*16*76 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,35 kg
Barvaoranžová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné