Set do postýlky Cotoons Smoby noční světlo a hudební skříňka pro nejmenší růžový

Popis produktu

Smoby sada do postýlky Cotoons v sobě zahrnuje nezbytné doplňky do každé postýlky miminka: noční světélko, aby se vaše děťátko nebálo tmy a hudební skříňku, aby se mu snadněji a příjemnější usínalo. Hračka pro miminka je vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců. Světýlko má tvar kapky, šíří teplé světlo, takže miminko se už nikdy nebude muset bát tmavých nocí a bude se cítit maximálně bezpečně a příjemně. Má tvar ploché slzičky, takže nezabere mnoho místa, má rovnou spodní část, aby se dalo umístit vedle postýlky. Světlo pro nejmenší děti zapnete oválným knoflíkem v horní části, dají se na něm nastavit 2 režimy: přerušované blikající světélko nebo nepřerušované stále světlo. Oba režimy se automaticky vypínají po 20 minutách, když vaše miminko už sladce spinká. Před spánkem si děti určitě oblíbí tři pohádkové postavičky Cotoons. Funguje na 2xAAA baterie, které nejsou součástí balení.

Hudební skříňka pro nejmenší má natahovací mechanismus, je to novinka mezi hracími skříňkami. Má oválný tvar a dá se velmi snadno připevnit na okraj postýlky pomocí ohebného plastového pásku, který se přizpůsobí tloušťce okraje postýlky miminka. Po potáhnutí zeleného lístku, který má délku 7 cm a je umístěn ve spodní části, začne hudební skříňka pro miminka hrát uklidňující melodie, které miminko upoutají a zároveň ho uspí. Zajímavostí této hračky je, že během hudby se pozadí barevného kruhu točí proti směru hodinových ručiček a pohádkové postavičky v popředí se točí ve směru hodinových ručiček. Hrací skříňka pro nejmenší děti se dá využít nejen v postýlce, ale také v kočárku nebo autosedačce při dlouhém cestování, protože se snadno upevňuje i přenáší. Do této hračky pro miminka nepotřebujete baterie, protože má mechanický pohon.

Celá souprava pro miminko do postýlky přichází v dárkovém balení, takže jí můžete obdarovat své nejbližší. Je to ideální dárek pro nejmenší dívky, protože hudební skříňka je bílá a noční světýlko jemně růžové. Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Hračky zůstávají stejně zářivé jako v den koupy během dlouhých let. Mají oblé hrany, které chrání nejmenší děti před zraněním Proces výroby hraček je přísně kontrolován, splňují i ​​nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry balení29*6*21 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
HudbaAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,26 kg
PoznámkaBattery: 2 x AAA, LR03
Barvarůžová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné