Set do postýlky Cotoons Smoby noční světlo a hudební skříňka pro nejmenší modrý

Popis produktu

Smoby sada do postýlky Cotoons obsahuje noční světýlko na hudební skříňku, aby se děťátko v dětské postýlce cítilo vždy bezpečně a příjemně. Hračka pro miminka je vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců. Světýlko má tvar kapky, šíří teplé příjemné světlo, aby se miminko během tmavých nocí cítilo v bezpečí. Díky plochému tvaru slzičky nezabere mnoho místa, jeho spodní část je rovná, takže ho můžete umístit prakticky kamkoli. Světlo pro nejmenší děti zapnete oválným knoflíkem v horní části, dají se na něm nastavit 2 režimy: přerušované blikající světélko nebo nepřerušované stále světlo. Oba režimy se automaticky vypínají po 20 minutách, když vaše miminko už sladce spinká. Před spánkem si děti určitě oblíbí tři pohádkové postavičky Cotoons. funguje na 2 AAA baterie, které nejsou součástí balení.

Hudební skříňka pro nejmenšínatahovací mechanismus, je to novinka mezi hracími skříňkami. Má oválný tvar a dá se velmi snadno připevnit na okraj postýlky pomocí ohebného plastového pásku, který se přizpůsobí tloušťce okraje postýlky miminka. Po potáhnutí zeleného lístku, který má délku 7 cm a je umístěn ve spodní části, začne hudební skříňka pro miminka hrát uklidňující melodie, které miminko upoutají a zároveň ho uspí. Zajímavostí této hračky je, že během hudby se pozadí barevného kruhu točí proti směru hodinových ručiček a pohádkové postavičky v popředí se točí ve směru hodinových ručiček. Hrací skříňka pro nejmenší děti se dá využít nejen v postýlce, ale také v kočárku nebo autosedačce při dlouhém cestování, protože se snadno upevňuje i přenáší. Do této hračky pro miminka nepotřebujete baterie, protože má mechanický pohon.

Celá souprava pro miminko do postýlky přichází v dárkovém balení, takže jí můžete obdarovat své nejbližší. Hrací skříňka má bílou barvu a noční světýlko je světle modré, takže je to ideální dárek pro nejmenší chlapce. Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Hračky zůstávají stejně zářivé jako v den koupě během dlouhých let. Mají oblé hrany, které chrání nejmenší děti před zraněním. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, splňují i ​​nejvyšší bezpečnostní kritéria. SMOBY je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry balení29*6*21 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
HudbaAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,26 kg
PoznámkaBattery: 2 x AAA, LR03
Barvamodrá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...