Set plyšové kočky hudební 44 Cats Musical Plush Smoby 21 cm set 4 druhy pro nejmenší od 0 měsíců

Popis produktu

Nadčasová sada plyšových kočiček z animované televizní série 44 Cats od francouzských designérů Smoby překvapí a potěší i ty nejmenší dětičky už od narození. Oblíbené kočičky z jemného a měkkého plyše jsou jako stvořené na objímání a tulení se, stimulují pozornost miminka a stanou se jeho nerozlučnými společníky. Pomáhají mu v noci usínat a po stisknutí vydávají zvuk oblíbeného televizního seriálu. Miminka tato funkce zabaví na dlouhou dobu, dokáže je jednoduchým způsobem utišit a uklidnit. V akční sadě za sníženou cenu získáte 4 druhy plyšových kočiček – Lampo, Milady, Pilou a Meatball. Děti potěšíte originálními plyšovými hračkami a zároveň ušetříte více než při koupi samostatných hraček.

Hračky pro nejmenší jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, formují jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech života je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodná i sada plyšových hraček. Jsou vyhotoveny v pestrých a výrazných barvách, které jsou doporučeny u nejmenších dětí, protože nemají ještě zcela vyvinutý zrak a nevnímají všechny barvy spektra. Pestré barvy na plyšových kočkách zároveň rozvíjejí i dětskou fantazii a představivost. Jejich výška je 21 cm.

Díky ní si miminka už v prvních momentech po narození trénují hmatovou citlivost, poznávají okolní prostor, spolu s ní se budou cítit sebejistěji a vydrží jim dlouhá léta. Smoby již dlouhá léta přináší dětem prvotřídní hračky s pravým francouzským designem. Materiál na hračkách Smoby je jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Plyšové hračky Smoby splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria, jsou zárukou špičkové francouzské kvality a nadčasového vzhledu. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé nejmenší děťátko.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu21 cm
Rozměry balení8*17*23 cm
Balení v kartonu A / NAno
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...