Set pískoviště Vario s plachtou BIG a kolečko s kbelík setem a sekačka na trávu od 12 měsíců

Popis produktu

 Cenově výhodný set pro děti obsahuje pískoviště Vario BIG ve tvaru čtyřlístku, kolečko s vědro setem a sekačku na trávu

Dětské pískoviště čtyřlístek Vario BIG s plachtou od 12 měsíců zelené

Dětské pískoviště Vario je nádherný zahradní doplněk a hračka v jednom pro chlapce a dívky od 12 měsíců. Součástí pískoviště pro děti je i praktická nylonová plachta zelené barvy, kterou se dá pískoviště zakrýt a ochránit před nepříznivými vlivy počasí. Elastický okraj s háčky, které se zasouvají pod spodní část pískoviště zajistí, že plachta výborně těsní. Kryt na pískoviště je voděodolný, odolný vůči UV záření, neznečišťuje se. Materiál použitý na kryt je prodyšný, proto pomáhá chránit pískoviště před vlhkostí a vznikem plísní.

Pískoviště má příjemnou zelenou barvu a je vyrobeno z kvalitního plastu v Německu. Dětské pískoviště má dynamický tvar čtyřlístku se 4 kulatými rohy a je dostatečně prostorné pro hru více dětí. Velkou výhodou je, že se dá rozložit na 4 samostatné kusy. Sedadla jsou široká a pohodlná s výškou 18 cm. Do pískoviště lze nasypat 150 kg písku. UV filtr chrání barvy proti vyblednutí. Výrobce poskytuje nadstandardní záruku 3 roky. Rozměry pískoviště jsou 112*112*18 cm.

Vlastnosti

  • pro děti od 12 měsíců
  • německá kvalita a design
  • nadstandardní záruka 3 roky
  • neobsahuje malé části ani ostré hrany
  • kvalitní materiál a propracované detaily
  • UV filtr chrání hračky proti vyblednutí
  • rozvoj představivosti a motorických dovedností

BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné.

Sekačka na trávu XL Garden&Seasons Écoiffier se zvukem a funkcemi od 18 měsíců

Dětská sekačka na trávu XL Garden&Seasons od francouzského výrobce Écoiffier je výborná zahradní hračka pro všechny neposedné děti od 18 měsíců. Sekačka na trávu je vyrobena z kvalitního plastového materiálu, s odolnými vlastnostmi. Její součástí je i otevíratelný koš na trávu, který se dá na sekačku kdykoliv připevnit. Stabilní a jednoduchou manipulaci umožňují 4 černá kolečka a ergonomická rukojeť, přizpůsobená pro dětské ruce. Při zatažení červeného startovacího lanka vydává sekačka mechanický zvuk jako při skutečném startování. Na nádrži se nachází červený palivový uzávěr, díky kterému je hra pro děti ještě realističtější.

Kolečko se dvěma koly Garden&Seasons Écoiffier od 18 měsíců

Dětské kolečko Garden&Seasons od francouzského výrobce Écoiffier je krásné tyrkysovo-zelené plastové kolečko, které potěší každé dítě již od 18 měsíců. Plastový materiál, použitý při výrobě, je na dotek příjemný a díky 2 předním kolečkům se kolečko snadno ovládá. Rukojeti jsou přizpůsobeny pro malé dětské ruce, dítě pociťuje jistotu a stabilitu při manipulaci s kolečkem a přepravováni nákladu. Nízká váha kolečka pomůže při udržování rovnováhy. Dítě si v něm může převážet písek, hračky nebo cokoli jiného. Rozměry kolečka jsou 59*30*32 cm.

Velký kbelík set s konví Ryba Ecoiffier 6 dílů od 18 měsíců

Écoiffier je set do písku s velkým kbelíkem, konví, sítkem, lopatkou, hráběmi a bábovičkou hvězdice vhodný pro chlapce a dívky od 18 měsíců. Tento set svým oranžovo-červeným barevným provedením s obrázkem rybičky zaujme každého chlapce či dívku. Všechny komponenty jsou vyrobeny z pevného a kvalitního plastu ve Francii. Pomocí nástrojů mohou děti vytvářet v písku různé kreace a rozvíjet tak svou fantazii. Výborně se hodí na hru na pláži nebo na dětském pískovišti.

Hračky od francouzského výrobce Écoiffier nepodléhají náhodným módním vlivům, ale jasně se zaměřují na motorický, duševní a společenský rozvoj dítěte. Écoiffier je francouzská firma s tradicí již od roku 1945. Do vývoje hraček dává výrobce maximum svých dlouholetých zkušeností.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu112*112*18 cm
Celková výška18 cm
Rozměry balení101*24*31 cm
Celková délka112 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost4,8 kg
Nosnost50 kg
Barvazelená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné