Set pískoviště mušle dvoudílné Watershell Pink BIG růžové a hygienický písek pro nejmenší 15 kg

Popis produktu

Dvoudílné pískoviště Mušle Watershell a hygienický písek 15 kg představují výbornou kombinaci, díky které se děti od 18 měsíců výborně zabaví při stavbě hradů na svém vlastním pískovišti. Německý BIG a francouzský Smoby přinášejí dětem produkty nejvyšší kvality s originálním designem. Se setem si zahraje i několik dětí, kamarádi a sourozenci. Multifunkční pískoviště lze naplnit pískovištěm i vodou, takže se děti během letních dnů příjemně osvěží.

Pískoviště dvoudílné mušle Watershell Pink BIG 2*100 l od 18 měsíců růžové

Dvoudílné pískoviště Watershell Pink od německého výrobce BIG je nádherná zahradní hračka pro chlapce a holčičky již od 18 měsíců. Krásné pískoviště je vyhotoveno ve tvaru růžové mušle, má dva samostatné díly, které lze naplnit vodou či pískem, takže snadno svému dítěti vytvoříte kromě pískoviště i bazének. Každá část pískoviště má objem 100 l, která pojme 100 kg písku nebo 100 litrů vody. Dvoudílné pískoviště má rozměry ve složeném stavu 88*88*20 cm.

Dítě se dokáže hrou v pískovišti zabavit na dlouhé hodiny. Pískoviště má všechny hrany oblé, takže dítě si při hře neublíží. Německý výrobce BIG myslel i na praktickou stránku hračky a v případě, že chcete pískoviště na zimu uskladnit uvnitř, jednoduše ho otřete vlhkým hadříkem a je čisté – připravené na uložení. Dětské pískoviště Mušle BIG je chráněno UV stabilizátory, takže hračka léty neztratí na kráse barev ani pod silnými slunečními paprsky.

Hygienický písek Smoby do pískoviště 15 kg

Hygienický písek od francouzského výrobce Smoby je jemný certifikován písek pro malé děti do pískoviště. Písek do pískoviště je vyčištěný a bezpečný. Speciální písek do pískoviště využijí děti při všech zábavných aktivitách – na stavění hradů i hloubení tunelů. Obsah písku v balení je 15 kg. Balení hygienického písku je vhodné pro všechny děti od 2 let.

Smoby je špičkový francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Německý výrobce BIG produkuje kvalitní hračky pro děti různých věkových kategorií. Hračky BIG jsou testovány německým kontrolním orgánům TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky.

 

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu88*88*20 cm
Celková výška20 cm
UV filterAno
Hmotnost2,1 kg
Objem L100 kg sand or 100 liter water
Note2 x
Barvarůžová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.