Set pískoviště Mušle BIG dvoudílné a hygienický písek do pískoviště 15 kg od 18 měsíců

Popis produktu

Set pískoviště Mušle BIG a 15 kg hygienického písku je perfektní volba pro rodiče, kteří hledají pískoviště pro své dítě od 12 měsíců. Rodiče se potěší nejen snížené ceně tohoto setu, ale také ocení i kvalitu a odolnost pískoviště. Pískoviště od německého výrobce BIG a certifikovaný, čistý písek od francouzského výrobce Smoby je jako stvořený pro hry v zahradě a děti si mohou v bezpečí hrát.

Pískoviště pro děti Mušle BIG dvoudílné objem 2*100 litrů od 12 měsíců modré

Dvoudílné pískoviště Mušle značky BIG je ideální pro letní dovádění dětí od jednoho roku. Modré pískoviště ve tvaru hřebenatky má dva samostatné díly, které lze naplnit vodou či pískem a kromě pískoviště tak vytvoříte dítěti i malý bazének. Podle příslušných norem nedovírají oba díly pískoviště vzduchotěsně do sebe, aby se zabránilo náhodnému udušení dítěte. Pískoviště německého výrobce BIG pojme 100 kg písku nebo 100 litrů vody. Dvoudílné pískoviště ve tvaru mušle má rozměry 180*87*20 cm.

Dítě se dokáže hrou v pískovišti zabavit na dlouhé hodiny. Pískoviště má všechny hrany oblé, takže dítě si při hře neublíží. Německý výrobce BIG myslel i na praktickou stránku hračky a v případě, že chcete pískoviště na zimu uskladnit uvnitř, jednoduše ho otřete vlhkým hadříkem a je čisté – připravené na uložení. Dětské pískoviště Mušle BIG je chráněno UV stabilizátory, takže hračka léty neztratí na kráse barev, ani když na ni bude pražit slunce. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují kvalitu produktů. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Písek do pískoviště Smoby hygienický 15 kg od 2 let

Smoby písek do pískoviště je jemný certifikovaný písek pro malé děti do pískoviště. Písek do pískoviště je vyčištěný a bezpečný. Speciální písek do pískoviště na stavění hradů a hry různého druhu. Obsah písku v balení je 15 kg. Balení hygienického písku je vhodné pro všechny děti od 2 let. Takto zajistíte, že bude dětské pískoviště připravené k použití, a navíc máte jistotu, že písek je hygienicky nezávadný.

Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG. Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost produktů, vyrobených podle norem a evropského standardu. Značka Smoby je také zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si značku Smoby, která je navíc držitelem certifikátu kvality a je ověřena během dlouhých let své existence.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu88*88*20 cm
Celková výška20 cm
UV filterAno
Hmotnost2,1 kg
Objem L100 kg sand or 100 liter water
Note2 x
Barvamodrá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.