Set pískoviště Motýl Smoby a skluzavka Toboggan XS délka 90 cm od 24 měsíců

Popis produktu

Set unikátního zeleného pískoviště Motýl a dětské skluzavky Toboggan XS pro děti od francouzského výrobce hraček Smoby je krásným doplňkem na vaši zahradu, díky kterému z ní vaše děti už ani nebudou chtít odejít. Hračky jsou převedeny v příjemných odstínech zelené, hnědé a červené barvy. Set je složen z kvalitního zeleného pískoviště Motýl pro děti a z krásné dětské skluzavky Toboggan XS. Tyto se vzájemně barevně, tak i vzhledem, ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, z něhož se stane hotové zahradní centrum zábavy. Díky jedinečným vlastnostem, které jsou pro výrobce Smoby charakteristické, jsou tyto hračky velmi oblíbené.

Dětské pískoviště Motýl Smoby s vodotryskem objem 95 litrů od 2 let zelené

Smoby pískoviště pro děti ve tvaru motýla je provedeno v krásném odstínu jarní zelené barvy. Perfektně zapadne do vaší zahrady či na dvůr. Dětské pískoviště se skládá ze dvou částí, přičemž jedno pískoviště může sloužit na vodu jako bazének, a druhé jako pískoviště na písek. Na noc se voda dá vylít a jedním křídlem přikrýt druhé křídlo s pískem. Set 2 kusů pískovišť je doplněn vodotryskem. Jednoduchým způsobem jej napojíte na hadici s vodou a přes malý otvor pomalu stříká voda. Děti to mají velmi rádi, a proto se dokáží v létě, během horkých dní hrát v bazénku, šplouchat a stavět hrady z písku dlouhé hodiny. Mezi dvěma křídly je malá lavička na sezení.

Celá délka rozloženého pískoviště pro děti je 167 cm. Dětské pískoviště je vhodné pro děti od 2 let. Smoby dětské pískoviště je produkt vyrobený ve Francii s francouzským šarmem a elegancí. Je vyroben z kvalitních a pevných plastových materiálů, které jsou zároveň jemné na dotek. Hrany bazénku jsou jemné a oblé, což zaručuje vysokou bezpečnost při hraní. Dětské pískoviště je vyrobeno z odolného plastu. Na dně dětského pískoviště je otvor, pro rychlé vypuštění vody. Rozměry dětského pískoviště Smoby jsou 167*111*18 cm. Je provedeno ve tvaru motýla. Smoby produkuje kvalitní výrobky evropské kvality.

Dětská skluzavka Smoby Toboggan XS s vodou délka 90 cm od 24 měsíců

Dětská skluzavka Smoby s pohádkovým motivem z oblíbené pohádkové postavy je jedna z nejkvalitnějších produktů mezi dětskými skluzavkami. Skluzavka Smoby má 90 cm dlouhou plochu na klouzání a je vhodná pro děti již od 2 let. Dětská skluzavka se velmi jednoduchým způsobem dá poskládat a znovu rozložit. Jedinečnou vlastností dětské skluzavky XS Toboggan je anti UV filtr, který chrání povrch plastu pro slunečním zářením a zajišťuje tak že barvy zůstanou krásné svěží během dlouhých let. Navíc dětská skluzavka je doplněna praktickým otvorem na vodu, kde se dá napojit hadice. Děti se kloužou a mají svůj vlastní malý tobogán. Stupínky dětské skluzavky jsou protiskluzové, bezpečné jako i její celá stabilita. Výška stupínků skluzavky je 75 cm. Její celková šířka je 50 cm a délka od žebříku po sklouznutí po zem je 125 cm. Šířka plochy na klouzání je 38 cm.

Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost produktů, vyrobených podle norem a evropského standardu. Značka Smoby je také zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si značku Smoby, která je navíc držitelem certifikátu kvality a je ověřena během dlouhých let své existence. Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozenců či kamarádů. Tento set zeleného pískoviště Motýl a dětské skluzavky Toboggan XS potěší každé dítě a vás příjemně překvapí výhodnou cenou.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu167*111*18 cm
Rozměry balení120*100*180 cm
UV filterAno
Hmotnost4,45 kg
Objem95 l / 175 kg
Barvazelená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...