Set pískoviště Motýl Smoby a hygienický písek do pískoviště 15 kg od 24 měsíců

Popis produktu

Set unikátního zeleného pískoviště Motýl a hygienického písku do pískoviště pro děti od francouzského výrobce hraček Smoby je krásným doplňkem na vaši zahradu, díky kterému z ní vaše děti už ani nebudou chtít odejít. Set je složen z kvalitního zeleného pískoviště Motýl pro děti a z hygienického písku do pískoviště. Tyto se vzájemně ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, z něhož se stane hotové zahradní centrum zábavy. Díky jedinečným vlastnostem, které jsou pro výrobce Smoby charakteristické, je tato hračka velmi oblíbená.

Pískoviště Motýl Smoby s vodotryskem délka 167 cm od 2 let zelené

Smoby pískoviště pro děti ve tvaru motýla je provedeno v krásném odstínu jarní zelené barvy. Perfektně zapadne do vaší zahrady či na dvůr. Dětské pískoviště se skládá ze dvou částí, přičemž jedno pískoviště může sloužit na vodu jako bazének, a druhé jako pískoviště na písek. Na noc se voda dá vylít a jedním křídlem přikrýt druhé křídlo s pískem. Set 2 kusů pískovišť je doplněn vodotryskem. Jednoduchým způsobem jej napojíte na hadici s vodou a přes malý otvor pomalu stříká voda. Děti to mají velmi rády, a proto se dokáží v létě, během horkých dní hrát v bazénku, šplouchat a stavět hrady z písku dlouhé hodiny. Mezi dvěma křídly je malá lavička na sezení.

Celá délka rozloženého pískoviště pro děti je 167 cm. Dětské pískoviště je vhodné pro děti od 2 let. Smoby dětské pískoviště je produkt vyrobený ve Francii s francouzským šarmem a elegancí. Je vyroben z kvalitních a pevných plastových materiálů, které jsou zároveň jemné na dotek. Hrany bazénku jsou jemné a oblé, což zaručuje vysokou bezpečnost při hraní. Dětské pískoviště je vyrobeno z odolného plastu. Na dně dětského pískoviště je otvor, pro rychlé vypuštění vody. Rozměry dětského pískoviště Smoby jsou 167*111*18 cm. Je provedeno ve tvaru motýla. Smoby produkuje kvalitní výrobky evropské kvality.

Písek do pískoviště Smoby hygienický 15 kg od 2 let

Smoby písek do pískoviště je jemný certifikovaný písek pro malé děti do pískoviště. Písek do pískoviště je vyčištěný a bezpečný. Speciální písek do pískoviště na stavění hradu a hry různého druhu. Obsah písku v balení je 15 kg. Balení hygienického písku je vhodné pro všechny děti od 24 měsíců. Takto zajistíte, že bude dětské pískoviště připraveno k použití a navíc máte jistotu, že písek je hygienicky nezávadný.

Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost produktů, vyrobených podle norem a evropského standardu. Značka Smoby je také zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si značku Smoby, která je navíc držitelem certifikátu kvality a je ověřena během dlouhých let své existence. Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozenců či kamarádů. Tento set zeleného pískoviště Motýl s pískem potěší každé dítě a vás příjemně překvapí výhodnou cenou.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu167*111*18 cm
Rozměry balení120*100*180 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,45 kg
Objem L95 l / 175 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.