Set pískoviště Motýl Smoby s vodotryskem a vodní dráha Mountain Lake s loďkami a vodní pumpu

Popis produktu

Set pískoviště Motýl s vodotryskem a vodní dráha Mountain Lake s loďkami a vodní pumpou je fantastická sada hraček pro všechny chlapce a dívky od 2 let. Set hraček nabízíme za zvýhodněnou cenu, díky čemuž ušetříte více než při koupi samostatných hraček. Hračky v setu od Smoby a AquaPlay se vyznačují pravým evropským designem, odolností a skvělými funkcemi. Děti si s nimi vydrží hrát dlouhá léta, spolu se svými sourozenci a kamarády.

Pískoviště Motýl Smoby s vodotryskem objem 95 litrů od 2 let zelené

Pískoviště pro děti ve tvaru motýla je vyhotoveno v krásném odstínu jarní zelené barvy. Perfektně zapadne do vaší zahrady či na dvůr. Dětské pískoviště se skládá ze dvou částí, přičemž jedno pískoviště může sloužit na vodu jako bazének, a druhé jako pískoviště na písek. Na noc se voda dá vylít a jedním křídlem přikrýt druhé křídlo s pískem. Set 2 kusů pískovišť je doplněn vodotryskem. Jednoduchým způsobem jej napojíte na hadici s vodou a přes malý otvor pomalu stříká voda. Děti to mají velmi rády, a proto si dokážou v létě, během horkých dní hrát v bazénku, čvachtat se a stavět hrady z písku dlouhé hodiny. Mezi dvěma křídly je malá lavička na sezení.

Celá délka rozloženého pískoviště pro děti je 167 cm. Dětské pískoviště je vhodné pro děti od 2 let. Smoby dětské pískoviště je produkt vyrobený ve Francii s francouzským šarmem a elegancí. Je vyroben z kvalitních a pevných plastových materiálů, které jsou zároveň jemné na dotek. Hrany bazénku jsou jemné a oblé, což zaručuje vysokou bezpečnost při hraní. Dětské pískoviště je vyrobeno z odolného plastu. Na dně dětského pískoviště je otvor, pro rychlé vypuštění vody. Rozměry dětského pískoviště jsou 167*111*18 cm.

Vodní dráha AquaPlay Mountain Lake s jeskyní, skluzavkou, přehradou a 2 figurkami od 3–7 let

Vodní dráha Mountain Lake je originální vodní hračka pro děti od 3 do 7 let. Dětský vodní systém na hraní obsahuje skluzavku, horské jezírko, člun, loďku a 2 zvířátka. Děti se s vodní hrou AquaPlay učí o fyzikálních principech vody.

  • edukační hra s vodou
  • rozměry 126*8*35 cm
  • přehrada
  • vodní kolo
  • vodní pumpa
  • člun a loďka
  • 2 zvířátka
  • kvalitní gumové těsnění
  • ekologický odolný plast
  • dá se rozšířit díky doplňkům, konektorům a náhradnímu těsnění

Vodní pumpa AquaPlay náhradní díl k vodním drahám 1 kus od 3 let

Vodní pumpa AquaPlay představuje kvalitní doplněk ke všem vodním drahám značky AquaPlay. Pumpa do vodní hry se dá dokoupit jako náhradní díl, aby mělo každé dítě svou vlastní pumpičku na veselou hru. Vodní pumpa slouží k přesunu vody ze spodní části vodní hry do přehrady, která se dá pak otevřít a vypustí náklad v podobě loďky do další části dráhy. Pumpa na vodu je vhodná pro všechny děti od 3 let, které milují hru s vodou a s vodními drahami se dokáží zabavit na dlouhou dobu.

2 plachetnice pro děti AquaPlay Regatta

Plachetnice pro děti AquaPlay Regatta je krásná loďka, se kterou se děti skvěle zabaví při hře s vodní dráhou. Plachetnici mohou přesouvat po vodě, můstcích a plošinkách, závodit s ní a zkoumat funkčnost vodní přehrady. Dětská plachetnice Regatta má rozměry 11*8*10 cm a je vhodná pro všechny děti od 3 do 7 let. V tomto setu získáváte 2 plachetnice.

Francouzský Smoby vyrábí plastové hračky pro děti různých věkových kategorií ve nejvyšší kvalitě. Plast na hračkách Smoby je pevný a zároveň jemný k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany a barvy podněcující dětskou fantazii. Aquaplay je špičkový evropský výrobce speciálních vodních hraček, které mají podobu vodní dráhy. Vodní hry AquaPlay jsou navrženy ve Švédsku a vyráběny v Německu. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska.

Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu167*111*18 cm
Celková výška18 cm
Rozměry balení120*100*180 cm
Celková délka167 cm
UV filterAno
Hmotnost4,45 kg
Objem95 l / 175 kg ( 2*95 L)
Barvazelená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné