Set pískoviště Motýl Smoby s vodotryskem a kolečko s kbelík setem od 24 měsíců

Popis produktu

Set unikátní zeleného pískoviště Motýl a kolečka s vědro setem pro děti od francouzských výrobců hraček Smoby a Écoiffier je krásným doplňkem na vaši zahradu, díky kterému z ní vaše děti už ani nebudou chtít odejít. Hračky jsou převedeny v příjemných odstínech zelené a červené barvy. Set je složen z kvalitního zeleného pískoviště Motýl a z krásného kolečka s vědro setem pro děti. Tyto se vzájemně barevně, tak i designově, ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, z něhož se stane hotové zahradní centrum zábavy. Díky jedinečným vlastnostem, které jsou pro výrobce Smoby a Écoiffier charakteristické, jsou tyto hračky velmi oblíbené.

Pískoviště Motýl Smoby s vodotryskem objem 2*95 litrů 167*111 cm zelené od 24 měsíců

Smoby pískoviště pro děti ve tvaru motýla je provedeno v krásném odstínu jarní zelené barvy. Perfektně zapadne do vaší zahrady či na dvůr. Dětské pískoviště se skládá ze dvou částí, přičemž jedno pískoviště může sloužit na vodu jako bazének, a druhé jako pískoviště na písek. Na noc se voda dá vylít a jedním křídlem přikrýt druhé křídlo s pískem. Set 2 kusů pískovišť je doplněn vodotryskem. Jednoduchým způsobem jej napojíte na hadici s vodou a přes malý otvor pomalu stříká voda. Děti to mají velmi rádi, a proto se dokáží v létě, během horkých dní hrát v bazénku, šplouchat a stavět hrady z písku dlouhé hodiny. Mezi dvěma křídly je malá lavička na sezení.

Celá délka rozloženého pískoviště pro děti je 167 cm. Dětské pískoviště je vhodné pro děti od 2 let. Smoby dětské pískoviště je produkt vyrobený ve Francii s francouzským šarmem a elegancí. Je vyroben z kvalitních a pevných plastových materiálů, které jsou zároveň jemné na dotek. Hrany bazénku jsou jemné a oblé, což zaručuje vysokou bezpečnost při hraní. Dětské pískoviště je vyrobeno z odolného plastu. Na dně dětského pískoviště je otvor, pro rychlé vypuštění vody. Rozměry dětského pískoviště Smoby jsou 167*111*18 cm. Je provedeno ve tvaru motýla. Smoby produkuje kvalitní výrobky evropské kvality.

Kolečko se dvěma koly Garden&Seasons Écoiffier od 18 měsíců

Kbelík set Maxi hrad Écoiffier s konví od 18 měsíců

Écoiffier set do písku pro děti obsahuje celkem 6 kusů nářadí do písku. Je to kyblík červené barvy ve tvaru hradu, modré sítko, zelené hrabičky a lopatka, žlutá konve a červená formička ve tvaru hradu. Set do písku má kompaktní balení, které se jednoduše a prakticky přenáší. Dětský set do písku je vhodný pro děti od 18 měsíců. Rozměry setu jsou 20*18,5*40 cm. Dítě si díky setu může postavit na pláži nebo na dětském pískovišti svůj vlastní hrad pomocí nářadí.

Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost produktů, vyrobených podle norem a evropského standardu.Značka Smoby je také zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si značku Smoby, která je navíc držitelem certifikátu kvality a je ověřena během dlouhých let své existence. Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozenců či kamarádů. Écoiffier je známý francouzský výrobce dětských hraček a je zárukou vysoké kvality. Tento set zeleného pískoviště Motýl a kolečka s vědro setem pro děti potěší každé dítě a vás příjemně překvapí výhodnou cenou.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu167*111*18 cm
Rozměry balení120*100*180 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost4,45 kg
Objem95 l / 175 kg
Barvazelená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...