Set pískoviště BIG s krycí plachtou, kolečko s konví a sekačka na trávu od 12 měsíců

Popis produktu

Set hraček pro děti od 12 měsíců obsahuje: pískoviště BIG s krycí plachtou, kolečko Picnic Écoiffier se dvěma koly, konev s beruškou Picnic a sekačku na trávu Picnic Écoiffier. Set hraček je cenově výhodnější než koupě hraček samostatně. Děti si s pískovištěm a dalšími hračkami v setu užijí na zahradě spoustu zábavy.

Pískoviště BIG s krycí plachtou barevné od 12 měsíců

Dětské pískoviště BIG s krycí plachtou je vhodné pro dívky a chlapce od 12 měsíců. Pískoviště sestává z barevných plastových břeven ve tvaru klasického čtverce a je vyrobeno z kvalitních materiálů v Německu. Pískoviště pro děti je prakticky řešeno, abyste jej mohli během několika sekund složit a v případě potřeby přesunout na jiné místo. Součástí pískoviště je pevná krycí plachta, která brání průniku vody a nečistot do pískoviště. Pískoviště má kapacitu až 200 kg písku, vnější rozměry pískoviště jsou 152*152*24 cm.

Pískoviště má všechny hrany oblé, takže dítě si při hře neublíží. Německý výrobce BIG myslel i na praktickou stránku hračky a v případě, že chcete pískoviště na zimu uskladnit uvnitř, jednoduše ho rozeberete, otřete vlhkým hadříkem a je čisté a připravené k uložení. Dětské pískoviště je chráněno UV stabilizátory, takže hračka léty neztratí na kráse barev, ani když na ni bude pražit slunce. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují kvalitu produktů. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Vlastnosti

 • pro děti od 12 měsíců
 • německá kvalita a design
 • nadstandardní záruka 3 roky
 • neobsahuje malé části ani ostré hrany
 • kvalitní materiál a propracované detaily
 • UV filtr chrání hračky proti vyblednutí
 • rozvoj představivosti a motorických zručností

BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné.

Sekačka na trávu XL Garden&Seasons Écoiffier se zvukem a funkcemi od 18 měsíců

Dětská sekačka na trávu XL Garden&Seasons od francouzského výrobce Écoiffier je výborná zahradní hračka pro všechny neposedné děti od 18 měsíců. Sekačka na trávu je vyrobena z kvalitního plastového materiálu, s odolnými vlastnostmi. Její součástí je i otevíratelný koš na trávu, který se dá na sekačku kdykoliv připevnit. Stabilní a jednoduchou manipulaci umožňují 4 černá kolečka a ergonomická rukojeť, přizpůsobená pro dětské ruce. Při zatažení červeného startovacího lanka vydává sekačka mechanický zvuk jako při skutečném startování. Na nádrži se nachází červený palivový uzávěr, díky kterému je hra pro děti ještě realističtější.

Kolečko se dvěma koly Garden&Seasons Écoiffier od 18 měsíců

Dětské kolečko Garden&Seasons od francouzského výrobce Écoiffier je krásné tyrkysovo-zelené plastové kolečko, které potěší každé dítě již od 18 měsíců. Plastový materiál, použitý při výrobě, je na dotek příjemný a díky 2 předním kolečkům se kolečko snadno ovládá. Rukojeti jsou přizpůsobeny pro malé dětské ruce, dítě pociťuje jistotu a stabilitu při manipulaci s kolečkem a přepravováni nákladu. Nízká váha kolečka pomůže při udržování rovnováhy. Dítě si v něm může převážet písek, hračky nebo cokoli jiného. Rozměry kolečka jsou 59*30*32 cm.

Velká konev s beruškou Picnic Écoiffier (objem 3,5 litru) od 18 měsíců

Velká konev s beruškou Picnic Écoiffier je vhodná pro chlapce a holčičky od 18 měsíců. Konev pro děti je v červeném nebo zeleném barevném provedení s nálepkou berušky. Dětská konev pro děti je vyrobena z kvalitního plastu ve Francii a hodí se na hru v písku nebo zalévání květinek. Konev je přizpůsobena dětským ručičkám. Rozměry dětské konve jsou 36*11,5*30 cm.

Vlastnosti

 • pro děti od 18 měsíců
 • francouzský design a kvalita
 • z kvalitního a odolného materiálu
 • zaoblené hrany zaručují bezpečnost

Hračky od francouzského výrobce Écoiffier nepodléhají náhodným módním vlivům, ale jasně se zaměřují na motorický, duševní a společenský rozvoj dítěte. Écoiffier je francouzská firma s tradicí již od roku 1945. Do vývoje hraček dává výrobce maximum svých dlouholetých zkušeností.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu152*152*24 cm
Celková výška24 cm
Rozměry balení138*26*50 cm
Celková délka152 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost12,5 kg
Nosnost50 kg
Barvazelená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...