Set pískoviště s krytem Sandy BIG a vodní dráha AquaPlay Aquaplay'n Go v kufříku od 12 měsíců

Popis produktu

Set hraček – pískoviště Sandy BIG s pevným krytem a vodní dráha Aquaplay'n Go v kufříku je skvělá sada hraček pro všechny chlapce i dívky od 12 měsíců. Zvýhodněný set hraček můžete získat za sníženou cenu, takže ušetříte více, než při nákupu hraček samostatně. Hračky v setu spolu pěkně ladí, jsou vyhotoveny z kvalitních materiálů a ozdobí každý dvůr a zahradu, přičemž vodní dráhu dítě využije i uvnitř. Hračky od renomovaných značek BIG a AquaPlay vydrží vaším dětem dlouhé roky a přinesou jim hodně zábavy a užitku.

Dětské pískoviště Sandy BIG s krytem a objemem 239 litrů

Pískoviště Sandy značky BIG je jedna z nejpopulárnějších hraček v dané řadě. Pískoviště německého výrobce BIG pojme 383 kg písku a je vybaveno krytem proti nečistotám. Pískoviště v zelené barvě je ve tvaru klasického čtverce s vnějšími rozměry 138*138*27 cm, vnitřní rozměry jsou 100*100 cm. Pískoviště vhodné od 12 měsíců je prakticky řešeno, abyste jej mohli během několika sekund složit a v případě, že ho chcete přesunout na jiné místo, ho můžete opět rychle rozložit. Součástí balení je skládací kryt, ve kterém jsou vyryty dráhy, takže dítě si může v pískovišti hrát i s autíčky. V případě, že napustíte dráhy vodou – budou sloužit jako kanály pro plavbu lodí. Kryt je na pískovišti mimořádně důležitý, zabraňuje špinění zvířat do herního prostředí dítěte a nepropustí zafoukávané nečistoty do písku.

Dítě se dokáže hrou v pískovišti zabavit na dlouhé hodiny. Pískoviště má všechny hrany oblé, takže dítě si při hře neublíží. Německý výrobce BIG myslel i na praktickou stránku hračky a v případě, že chcete pískoviště na zimu uskladnit uvnitř, jednoduše ho rozeberete, otřete vlhkým hadříkem a je čisté a připravené k uložení. Dětské pískoviště Sandy BIG je chráněno UV stabilizátory, takže hračka léty neztratí na kráse barev, ani když na ni bude pražit slunce. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují kvalitu produktů. Pískoviště je vyrobeno z kvalitního a stabilního plastu. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Vodní dráha AquaPlay Aquaplay 'n Go v kufříku s přehradou, pumpou a 4 figurkami

Vodní dráha Aquaplay 'n Go je zábavná vodní hračka pro děti od 3 do 7 let. Dětský vodní systém se dá prakticky složit do kufříku a děti si ho mohou vzít kamkoli s sebou. Vodní hra pro děti obsahuje člun, loďku, trajekt, autíčko, jeřáb a 4 zvířátka. Děti se s vodní hrou AquaPlay učí o fyzikálních principech vody.

  • edukační hra s vodou
  • rozměry 160*145*22 cm
  • vodní kolo
  • vodní pumpa
  • člun, loďka, trajekt, autíčko
  • 4 zvířátka
  • kvalitní gumové těsnění
  • ekologický odolný plast
  • možnost rozšíření díky doplňkům, konektorům a náhradnímu těsnění

BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Aquaplay je špičkový evropský výrobce speciálních vodních hraček, které mají podobu vodní dráhy. Vodní hry AquaPlay jsou navrženy ve Švédsku a vyráběny v Německu. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu138*138*27 cm
Celková výška27 cm
Rozměry balení117*60*41 cm
Celková délka138 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost16,8 kg
Nosnost383 kg
Objem L239 l
Note383 kg sand
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.