Set pekárna s koláči Baguette&Croissant Bakery Smoby s elektronickou pokladnou a nákupní vozík na kolečkách

Popis produktu

Pekárna Bakery s elektronickou pokladnou a nákupní vozík na kolečkách představují skvělou kombinaci hraček pro všechny chlapce a dívky od 3 let. Set hraček nabízíme za výhodnou cenu, takže potěší nejen děti, ale také rodiče, kteří ušetří. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Děti si zahrají hry na prodavače a pekaře, díky čemuž se přibližují světu dospělých a rozvíjejí si své logické myšlení, fantazii a představivost. Francouzský Smoby po dlouhá léta přináší dětem hračky nejvyšší kvality, se kterými si vytvářejí vlastní originální příběhy.

Pekárna s koláči Baguette&Croissant Bakery Smoby s elektronickou pokladnou, hodinami a 26 doplňků

Pekárna Baguette&Croissant je moderní hračka v jemných odstínech béžové a žluté, která je vhodná pro děti od 3 let. Je replikou skutečné pekárny a nabízí spoustu herních příležitostí. Elektronická pokladna s otevíratelnou kasou s mincemi zabaví malé pekaře a zákazníci mohou zaplatit i platební kartou. Šikovní prodavači si za pomoci skutečné kalkulačky s displejem přesně vypočítají částku zboží. Cenu nákupu si zákazník může zkontrolovat na nákupní kartičce, která vychází po zaplacení z platebního terminálu. Obchůdek s pekárenskými výrobky je dále vybaven také šikovým mikrofonem.

Pekárnička je vybavena praktickými hodinami, které jsou umístěny ve vrchní části a vedle hodin je oznámení otevřeno nebo zavřeno (v angličtině a francouzštině), které dítě mění podle otevíracích hodin. Obchůdek nabízí dětem celkem 26 skvělých doplňků a mezi nimi najdou různé bagety, sladké koláčky, muffiny a croissanty. Celý sortiment si pekaři mohou vystavit a pokládat na poličky, na kterých je uvedena i cena zboží. Součástí obchodu jsou i pěkné nápisy a také otevírací doba.

Nákupní vozík Smoby na kolečkách 52 cm

Nákupní vozík na kolečkách z dílny francouzských designérů Smoby potěší každé dítě od 3 let. Moderní nákupní vozík v krásných zelených odstínech je vyhotoven s uměleckými obrázky ovoce a nápisem Shopping. Vozík je vybaven kvalitními plastovými kolečky a praktickou rukojetí, jejíž výška dosahuje 52 cm. Trendový nákupní vozík je jako stvořený pro malé neposedy, kteří se mohou plně věnovat hře na různé profese.

Vozík na nákupy je vhodný doplněk i k dětským kuchyňkám a obchůdkům, zahraje si s ním i několik dětí při hře na prodavače a zákazníky. Jedinečné barevné provedení vozíku a pravý francouzský design vytvoří okouzlující atmosféru v každém dětském pokojíčku. Nákupní taška je vyrobena z kvalitního nepromokavého textilu. Její vrchní část lze rychle otevírat a zavírat jedním pohybem. Vozík lze kamkoli odložit, díky praktickému podstavci je zaručena jeho stabilita. Vozík má výšku 52 cm.

Smoby je zkušený francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu49*39*90 cm
Celková výška90 cm
Rozměry balení50*18*66 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,7 kg
NoteBattery: 1 x LR54/AG10 1.5V included
Barvabéžová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.