Set pečovatelské centrum pro panenku Baby Nurse Smoby a panenka se zvuky MiniKiss na koupání 27 cm

Popis produktu

Set hraček pečovatelské centrum pro panenku a panenka MiniKiss na koupání od francouzského výrobce hraček Smoby je krásná souprava hraček, které si zamiluje každá holčička. Set je složen z pečovatelského centra pro panenku a z dětské panenky MiniKiss do vany. Tyto se vzájemně barevně, tak designově, ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, ze kterého bude mít radost každá malá slečna, která se ráda hraje s panenkami. Díky jedinečným vlastnostem, které jsou pro výrobce Smoby charakteristické, jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozenců či kamarádů.

Pečovatelské centrum pro panenku Baby Nurse Smoby

Pečovatelské centrum pro panenku Baby Nurse je krásná a jedinečná hračka, která umožňuje dětem hrát se na množství způsobů. Jsou to tři pokoje pro panenku a to koupelna se sprchou a příslušenstvím na noční koupání, kuchyňka a ložnice pro panenku. Po přikrytí vaničky slouží koupelna jako přebalovací pult. Další křídlo setu pro panenky je krásná ložnice, ve které je kolébka s přikrývkou. Panenka spinká ve vajíčku a visí na držácích, takže ji může dítě houpat, aby usnula. Kolébka se dá používat i na běžné nošení panenky. V ložnici se nachází i noční lampa a hodinky s mechanickými ručičkami. Vedle kolébky je místo na odkládání šátků pro panenku s dvěma rozkošnými malými věšáky.

Třetí část setu pro panenky je jídelní pult se židlí, který slouží i jako kuchyňka. Dítě má k dispozici umyvadlo a ke kuchyňce patří i 13 jedinečných doplňků jako hrnec s pokličkou, talířek se lžičkou a láhev na mléko či čaj pro panenku. V dolní části je množství úložného prostoru na doplňky. Set pro panenky má jedinečné barevné provedení v krásné bílé a růžové barevné kombinaci s jemnou svěží bleděmodrou barvou. Je to úžasná hračka pro všechny dívky od 3 let, které milují hru s panenkami. Pro tento set je vhodná panenka s rozměry 42 cm. Výhodou soupravy pro panenky je její nenáročnost na prostor. Jednoduchým způsobem se jednotlivé strany pečovatelského setu poskládají dohromady. Díky kolečkům si ho může dítě vzít kamkoliv sebou nebo uložit na místo, kde nezabírá mnoho prostoru.

Holčičky se s touto hračkou vědí velmi dlouho hrát. Rozložený set má průměr 135 cm. Poskládaný dětský set pro panenky má rozměry 66 cm výška, 52 cm šířka, 69 cm délka. Potěšte své dítě touto hračkou. Péče o panenku je součást hry s panenkou, kdy děti napodobují své rodiče. Hra dítěte s panenkou rozvíjí kognitivní, motorické schopnosti a samostatnost. Děti rády předstírají , že jejich panenka je opravdová. Krmí ji, koupou, přebalují, uspávají. Na vlastní panence se učí jak ji oblékat a svlékat, což pak praktikují i ​​sami na sobě. Hra s panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností.

Panenka se zvuky MiniKiss Smoby do vany od 12 měsíců růžová

Dětská panenka MiniKiss je skvělou hračkou na koupání do vany. Je vhodná pro každé dítě již od 12 měsíců. výšku 27 cm a po ponoření nožiček do vody vydává zvuky. Na suchu zvuky nevydává. Je vyrobena ze speciálního rychleschnoucího materiálu a má příjemné a měkké tělíčko. Vydává až 3 druhy zvuků - směje se, dává pusinky a žvatlá. Dětská panenka MiniKiss od francouzského výrobce hraček Smoby má krásnou milou tvářičku. Panenka pro děti MiniKiss je oblečena v rozkošných růžových dupačkách a plášti s kapucí. K panence pro děti lze dokoupit různé oblečení, a tak ji dítě může převlékat. Funguje na 3 AA/LR03 baterie. Panenka je vhodná již pro nejmenší děti od 12 měsíců právě díky její příjemnému vzhledu a měkkému provedení.

realistický vzhled a krásný uhrančivý pohled velkých modrých oček. Panenka má měkké tělíčko, které děti rádi objímají. Hra s panenkou patří mezi nejoblíbenější dětské hry. Hra dítěte s panenkou rozvíjí kognitivní, motorické schopnosti a samostatnost. Na vlastní panence se učí jak ji oblékat a svlékat, což pak praktikují i ​​sami na sobě. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností. Je to úžasný způsob jak připravit dítě na příchod sourozence. Prostřednictvím držení, krmení a hry s dětskou panenkou děti napodobují dospělé a učí se jak dávat lásku ostatním. Koupání se s touto úžasnou panenkou stane skvělou hrou a rázem se chvíle strávené ve vaničce stanou velkou zábavou.

Set kvalitních hraček pro holčičku Smoby je vhodný pro děti od 18 měsíců. Pečovatelské centrum pro panenku Baby Nurse i dětská panenka MiniKiss do vany jsou vyrobeny z kvalitního plastového a gumového materiálu, který je sametový a příjemný na dotek. Panenka MiniKiss je speciálně navržena a upravena pro hru ve vodě. Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost setu, který je vyroben podle přísných evropských standardů. Francouzská značka Smoby je zárukou kvality ověřena během dlouhých let své existence - hračky Smoby patří dlouhodobě k nejkvalitnějším na trhu. Dětský set hraček Smoby bude mít úspěch nejen u vašich dětí ale i u jejich kamarádů. Je to krásný doplněk do dívčího dětského pokoje. Množství realistické výbavy a doplňků a k tomu krásná panenka vhodná do vany je splněným snem pro všechny holčičky.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu66*52*69 cm
Celková výška69 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost7,52 kg
Barvarůžová
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné