Set pečovatelské centrum pro panenku Baby Nurse Smoby a nosítko pro panenku 42 cm

Popis produktu

Set hraček pečovatelské centrum pro panenku a nosítko klokánka Baby Nurse pro panenku od francouzského výrobce hraček Smoby je krásná souprava hraček, které si zamiluje každá holčička. Set je složen z pečovatelského centra pro panenku a dětského nosítka- klokánka Baby Nurse pro panenku. Tyto se vzájemně barevně, tak designově, ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, ze kterého bude mít radost každá malá slečna, která se ráda hraje s panenkami. Díky jedinečným vlastnostem, které jsou pro výrobce Smoby charakteristické, jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozenců či kamarádů.

Pečovatelské centrum pro panenku Baby Nurse Smoby

Smoby pečovatelské centrum pro panenku Baby Nurse je krásná a jedinečná hračka, která umožňuje dětem hrát se na množství způsobů. Jsou to tři pokoje pro panenku a to koupelna se sprchou a příslušenstvím na noční koupání, kuchyňka a ložnice pro panenku. Po přikrytí vaničky slouží koupelna jako přebalovací pult. Další křídlo setu pro panenky je krásná ložnice, ve které je kolébka s přikrývkou. Panenka spinká ve vajíčku a visí na držácích, takže ji může dítě houpat, aby usnula. Kolébka se dá používat i na běžné nošení panenky. V ložnici se nachází i noční lampa a hodinky s mechanickými ručičkami. Vedle kolébky je místo na odkládání šátků pro panenku.

Třetí část setu pro panenky je jídelní pult se židlí. Dítě má k dispozici umyvadlo a ke kuchyňce patří i 13 jedinečných doplňků jako hrnec s pokličkou, talířek se lžičkou a láhev na mléko či čaj pro panenku. V dolní části je množství úložného prostoru na doplňky. Set pro panenky má jedinečné barevné provedení v krásné bílé a růžové barevné kombinaci s jemnou svěží bleděmodrou barvou. Je to úžasná hračka pro všechny dívky od 3 let. Pro tento set je vhodná panenka s rozměry 42 cm. Jednoduchým způsobem se jednotlivé strany pečovatelského setu poskládají dohromady. Díky kolečkům si ho může dítě vzít kamkoliv sebou nebo uložit na místo, kde nezabírá mnoho prostoru.

Rozložený set má průměr 135 cm. Poskládaný dětský set pro panenky má rozměry 66 cm výška, 52 cm šířka, 69 cm délka. Potěšte své dítě touto hračkou. Péče o panenku je součást hry s panenkou, kdy děti napodobují své rodiče. Hra dítěte s panenkou rozvíjí kognitivní, motorické schopnosti a samostatnost. Děti rády předstírají, že jejich panenka je opravdová. Krmí ji, koupi, přebalovat, uspávají. Na vlastní panence se učí jak ji oblékat a svlékat, což pak praktikují i ​​sami na sobě. Hra s panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností.

Nosič Violette Baby Nurse Smoby pro panenku do 42 cm ergonomický

Smoby nosítko Baby Nurse pro dětskou panenku je krásný doplněk hry pro malé holčičky, které rádi nosí svou panenku v náručí jako dospělé maminky. Skvělá hračka pro děti od 3 let. Děti se rádi hrají, že jejich panenky jsou opravdové, krmí je, povídají si s nimi, koupi je, převlékají. Navíc rádi si svou panenku vezmou všude s sebou. Proto je nosítko pro dětskou panenku velmi praktické a děti se těší z autentické hry, při které napodobují dospělé. Nosítko je vyrobeno z velmi příjemné tkaniny, krásné barevné kombinace tmavě růžové a světle růžové barvy, s hezkými obrázky květinek a srdíček. Toto nosítko pro panenky vaše malá princezna musí mít. Vhodné pro panenku od 20-45 cm.

Set kvalitních hraček pro holčičku Smoby je vhodný pro děti od 3 let. Pečovatelské centrum pro panenku Baby Nurse i nosítko klokánka Baby Nurse pro panenku jsou vyrobeny z kvalitního a odolného materiálu, který je sametový a příjemný na dotek. Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost setu, který je vyroben podle přísných evropských standardů. Francouzská značka Smoby je zárukou kvality ověřena během dlouhých let své existence - hračky Smoby patří dlouhodobě k nejkvalitnějším na trhu. Je to krásný doplněk do dívčího dětského pokoje. Množství realistické výbavy a doplňků pro panenku a k tomu krásné nosidlo pro panenku je splněným snem pro všechny holčičky.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu66*52*69 cm
Celková výška69 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost7,52 kg
Barvarůžová
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...