Set parní vařič a mixér Babycook® Solo white silver Beaba + dárek jídelní souprava Silicone meal 4-dílná od 0 měs

Popis produktu

Set kojeneckých potřeb renomované francouzské značky Beaba sestávající z parního vařiče a mixéru Babycook® Solo a jídelní soupravy Silicone meal představuje ideální kombinaci pomocníků na krmení. Set kuchyňských pomůcek prvotřídní francouzské kvality vám pomůže ušetřit nejen peníze, ale především čas, který je při miminku drahocenný a nenahraditelný. Parní vařič a jídelní souprava se doplňují nejen funkcionalitou, ale i moderním francouzským designem.

Parní vařič a mixér Beaba Babycook® Solo bílo-stříbrný

Parní vařič a mixér Beaba Babycook® Solo v designovém provední bílé a stříbrné barvy se okamžitě stane nerozlučným pomocníkem ve vaší kuchyni. Díky němu vašim dětem rychle a jednoduše připravíte chutné kaše, ale i náročnější jídla pro větších mlsouny. Kašičky uvařené v Beaba Babycook® Solo jsou vhodné na přikrmování dětí od prvních měsíců po narození a používání parního vařiče a mixéru Beaba je velmi jednoduché a rychlé. Jídlo je ve vařiči Beaba Babycook® Solo připravované na páře a neztrácí tak vitamíny a výživné látky důležité pro správný růst vašeho miminka.

Kvalitní nože s cyklónovým efektem důkladně rozmixuje ovoce a zeleninu a konzistenci kaše přizpůsobí věku dítěte a jeho zoubkem. Celá příprava a samotné paření a mixování vám nezabere více než 15 minut. Beaba Babycook® Solo parní vařič a mixér jídlo uvaří na páře, rozmixuje, rozmrazí a ohřeje. Díky velkému objemu nádoby až 1100 ml si můžete na jeden jednou připravit více porcí pro vaše děti, které uskladníte do ledničky nebo mrazničky. Parní vařič a mixér Beaba Babycook® Solo se velmi snadno čistí a rychle je připraven pro další použití.

Jídelní souprava Beaba Silicone Meal Set ze silikonu

Jídelní souprava Beaba Meal Set představuje vše, co k prvnímu skutečnému jídlu dětičky a rodiče potřebují. Čtyřdílná jídelní souprava v odstínech žluté a zelené barvy sestává z hlubokého talíře, misky, sklenice a tréninkové lžičky 2nd age. Tato jídelní souprava Beaba Meal Set je speciálně navržena pro potřeby dětiček, které začínají samostatně jíst a je vhodná už i pro miminka. Celá jídelní souprava je vyrobena z kvalitního hrubého silikonu, který je zároveň nerozbitný a pro děti jako stvořený. Oblé a vyvýšené tvary dětských nádobí zajistí jednoduché nabírání jídla a rodiče určitě potěší přísavky na talíři a misce, které je udrží během jídla na místě.

Francouzská značka Beaba již od roku 1989 přináší do domácností s malými dětmi inovativní kuchyňské pomůcky a produkty péče o malé děti. Designéři značky Beaba si při navrhování nových produktů dávají záležet na tom, aby nové pomůcky splňovaly kritéria nejvyšší kvality. Všechny produkty péče o děti jsou jednoduché na použití a jsou každoročně oceňovány i odbornými porotami.

Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu24*18*24 cm
Celková výška24 cm
Rozměry balení28*20*25 cm
ElektronickéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,8 kg
Objem1100 ml
Barvabílá
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné