Set parní vařič a mixér Babycook® Solo Beaba + dárek jídelní souprava Silicone meal 4dílná šedý od 0 měsíců

Popis produktu

Set kojeneckých potřeb renomované francouzské značky Beaba sestává z parního vařiče a mixéru Babycook® Solo a je doplněn 4dílnou jídelní soupravou pro nejmenší Silicone meal. Tento set představuje ideální kombinaci pomocníků do každé domácnosti s miminkem. Set kojeneckých pomůcek na krmení prvotřídní francouzské kvality vám pomůže ušetřit nejen peníze, ale především čas, který je při miminku drahocenný a nenahraditelný.

Parní vařič a mixér Beaba Babycook® Solo

Parní vařič a mixér Beaba Babycook® Solo v moderní šedé barvě je výborný pomocník v domácnosti, díky kterému vašim dětem rychle a jednoduše připravíte chutné kaše. Používání parního vařiče a mixéru Beaba je velmi jednoduché, rychlé a ušetří vám spoustu času, který můžete věnovat vašim dětem. Jídlo je ve vařiči Beaba Babycook® Solo připravované na páře a neztrácí tak vitamíny a výživné látky důležité pro správný růst vašeho miminka. Kvalitní nože s cyklonovým efektem důkladně rozmixuje ovoce a zeleninu a konzistenci kaše přizpůsobí věku dítěte a jeho zoubkům.

Celá příprava a samotné paření a mixování jídla vám díky mixéru Babycook® nezabere více než 15 minut. Beaba Babycook® Solo parní vařič a mixér jídlo uvaří na páře, rozmixuje, rozmrazí a ohřeje. Díky velkému objemu nádoby až 1100 ml si můžete najednou připravit více porcí pro vaše děti, které uskladníte do ledničky nebo mrazničky. Parní vařič a mixér Beaba Babycook® Solo se velmi snadno čistí a rychle je připraven pro další použití.

Jídelní souprava Meal set ze silikonu pro miminka

Jídelní souprava Beaba Meal set představuje vše, co k prvnímu skutečnému jídlu dětičky a rodiče potřebují. Čtyřdílná jídelní souprava v odstínech modré barvy sestává z hlubokého talíře, misky, sklenice a tréninkové lžičky 2nd age. Tato jídelní souprava Beaba Meal set je speciálně navržena pro potřeby dětiček, které začínají samostatně jíst a je vhodná pro děti již od 4 měsíců. Celá jídelní souprava je vyrobena z kvalitního hrubého silikonu, který je zároveň nerozbitný a pro děti jako stvořený. Oblé a vyvýšené tvary dětských nádobí zajistí jednoduché nabírání jídla a rodiče určitě potěší přísavky na talíři a misce, které je udrží během jídla na místě.

Francouzská značka Beaba již od roku 1989 přináší do domácností s malými dětmi inovativní kuchyňské pomůcky a produkty péče o malé děti. Designéři značky Beaba si při navrhování nových produktů dávají záležet na tom, aby nové pomůcky splňovaly kritéria nejvyšší kvality. Všechny produkty péče o děti jsou jednoduché na použití a jsou každoročně oceňovány i odbornými porotami.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu24*18*24 cm
Celková výška24 cm
Rozměry balení28*20*25 cm
ElektronickéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,8 kg
Objem L1100 ml
Barvašedá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.