Set panenka Baby Nurse Zlatá edice Smoby 32 cm a kolébka pro panenku s baldachýnem

Popis produktu

Panenka Baby Nurse z nejnovější Zlaté edice a kolébka s baldachýnem ve stejném designu jsou nyní spolu v jednom cenově výhodném setu. Hračky Smoby se k sobě hodí funkčně i barevně, vaší malé princezně poskytnou hodiny zábavy a veselých her. Pocházejí od francouzského výrobce Smoby, se kterým jsou vaše děti vždy v bezpečí. Výhodná cena 2 hraček Smoby potěší nejen vás a vaše děti, ale i vaši peněženku.

Panenka Baby Nurse Smoby Zlatá edice 32 cm od 24 měsíců

Dětská panenka Baby Nurse je krásnou hračkou pro každou holčičku od 2 let. Panenka Smoby je vysoká 32 cm. Roztomilá tvářička a stylové oblečení upoutá pozornost každé malé maminky, která touží po vlastní panence, o kterou se bude starat. Panenka pro děti je oblečena v krásném kompletu z jemného a měkkého materiálu v kombinaci bílé a šedé barvy s nápisem Baby Nurse a barevným potiskem, na které pěkně vynikne růžová barva. Pro panenku můžete dokoupit různé oblečení a tak ji dítě může převlékat. Panenka se dá převlékat jednoduchým způsobem, a dítě to zvládne úplně samo.

Hra dítěte s panenkou rozvíjí kognitivní, motorické schopnosti a samostatnost. Dívky si hrají na maminku. Děti rády předstírají, že jejich panenka je opravdová. Na vlastní panence se učí, jak ji oblékat a svlékat, což pak praktikují i na sobě. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností. Je to úžasný způsob, jak připravit dítě na příchod sourozence. Prostřednictvím držení, krmení a hry s dětskou panenkou děti napodobují dospělé a učí se, jak dávat lásku ostatním. Vyberte si panenku oblečenou v dupačkách nebo v kalhotách a v tričku. V setu se nachází 1 panenka.

Kolébka s baldachýnem Violette Baby Nurse Smoby pro panenku od 18 měsíců

Dětská kolébka Baby Nurse pro panenky je krásný doplněk pro hru s panenkami. Potěšíte jí holčičky od 18 měsíců, které se s láskou starají o svou panenku. Kolébka pro panenku je v barevné kombinaci tmavě růžové, světle růžové a šedé barvy a zdobená je jemnými hvězdičkami a motýlky. Celkový dokonalý design této hračky pro malé holčičky dotváří nápis Baby Nurse. Aby malá maminka mohla svou panenku přikrýt, výrobce nezapomněl ani na přikrývku, která je bílé barvy ozdobená barevným potiskem, a tak dokonale ladí s kolébkou. Kolébka má jemné oblé tvary a rozhoupe se při jemném dotyku, a tak dítě uspává svou oblíbenou panenku. Hračka je vhodná pro panenky s velikostí 42 cm. Rozměry kolébky jsou 37*55*76 cm.

Smoby je renomovaná francouzská značka, která se zabývá výrobou kvalitních hraček ze zdravotně nezávadných materiálů. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň sametově jemný. Barvy na plastových hračkách podněcují dětskou představivost, jsou veselé a zářivé. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, proto všechny hračky Smoby splňují všechna kritéria bezpečnosti. Sada panenky a doplňků na péči o panenku Baby Nurse je tím pravým dárkem pro každé děvčátko, které si rádo hraje s panenkou a stará se o ni jako o vlastní miminko.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu32 cm
Celková výška32 cm
Rozměry balení18*11*34 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,49 kg
Barvarůžová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.