Set lékařská ordinace s anatomií lidského těla Doctor's Office Smoby se zvěrolékařským stolkem a pejskem

Popis produktu

Lékařská ordinace s anatomií lidského těla se zvěrolékařským stolkem a pejskem od francouzského Smoby zabaví chlapce a dívky již od 3 let. Hračky v setu spolu barevně i designově ladí, vytvoří v pokojíčku veselou atmosféru. Děti se zabaví při hře na povolání doktorů v ordinaci, učí se o anatomii těla a trénují si své lékařské dovednosti při vyšetřování pacientů. Rovněž si vyzkouší i hru na zvěrolékaře, budou mít k dispozici zvěrolékařský stolek s plyšovým pejskem, kterého mohou kdykoli vyšetřit. Při hře na profese se přibližují světu dospělých, učí se nové věci a získávají zdravou sebedůvěru.

Lékařská ordinace s anatomií lidského těla Doctor's Office Smoby oboustranná s rentgenem a zrakovým testem a 65 doplňků

Lékařská ordinace s anatomií lidského těla Doctor's Office od francouzského Smoby představuje nadčasový dárek pro všechny děti od 3 let. Dětská ordinace dokáže dětem přiblížit typický den v ordinaci, s kamarády a sourozenci, ale i rodiči si vyzkouší hru na doktory a pacienty. K dispozici budou mít velkou rozkládací stěnu, která jim nabídne spoustu doplňků a aktivit. V radiologické oblasti budou analyzovat rentgenové snímky nebo je umístí na siluety dětí a vytvoří tak přehlednou lidskou kostru.

Také se naučí rozpoznávat jednotlivé části těla a připojovat na ně zdravotní pomůcky se suchým zipem a v části se zdravou výživou se dozvědí, co jejich pacienti jedli během dne. Zahrají si také na oční lékaře a otestují zrak pacienta pomocí obrázků různobarevných zvířátek a speciálními brýlemi. Změří výšku pacienta s posuvným měřítkem (max. výška 1,20 m), zjistí, kolik váží a dokonce se naučí se určovat pohlaví dítěte pomocí vývojové tabulky. K dispozici budou mít také kolečko s plánovačem vyšetřovacích úkonů a praktické boxy pro uložení lékařských nástrojů.

Bohatá sada 65 doplňků obsahuje rentgenové snímky, váhu, bílý lékařský kufřík Medical, teploměr, reflexní kladívko, otoskop, stetoskop, injekční stříkačku, lékařské brýle a brýle na vyšetření dioptrií, identifikační karty lékařů, lékařský záznam s fixkou, lahvičky, karty vyšetření a karty s obrázky zdravých jídel. Díky těmto doplňkům bude mít dítě realističtější zážitek při hře na povolání doktora. V rozloženém stavu měří na výšku 111 cm a 135 cm na délku, ve složeném stavu 41 cm na délku a 111 cm na výšku.

Zvěrolékařský stolek s pejskem Medical Écoiffier s infuzí a 15 doplňky od 18 měsíců

Zvěrolékařský stolek s pejskem Medical je nejnovější hračka pro všechny děti od 18 měsíců, které rády pečují o zvířátka a chtěly by si vyzkoušet práci zvěrolékaře. Plně vybavený veterinární stolek obsahuje sadu 15 doplňků, mezi kterými se nachází infuze, injekční stříkačka, teploměr, sádra na tlapku, ochranný límec, rentgen, reflexní kladívko, stetoskop, otoskop a další doplňky, které jsou nezbytné při ošetřování domácích mazlíčků.

Realistická veterinární stanice obsahuje také přepravní box spolu s krásným hnědým plyšovým pejskem, kterého si děti zamilují na první pohled a na kterém si vyzkouší své ošetřovatelské schopnosti. Vyšetří pejska, přičemž mají k dispozici monitor s obrázkem zdravotních komplikací, které odhalí právě rentgen. Vozík má ve spodní části praktický úložný prostor, do kterého lze uložit přepravní box. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem špičkové hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu135*111 cm / 41*111 cm
Celková výška111 cm
Rozměry balení52*14*61 cm
Celková délka135 cm
MagnetickéAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,6 kg
Barvamodrá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.