Set lékařská ordinace s anatomií lidského těla Doctor's Office Smoby s pacienty v čekárně

Popis produktu

Lékařská ordinace s anatomií lidského těla s pacienty v čekárně od francouzského výrobce Smoby překvapí a potěší všechny děti již od 3 let. Hračky v setu spolu barevně i designově ladí, vytvoří v pokojíčku radostnou atmosféru. Děti si vyzkouší povolání doktorů v ordinaci, učí se o anatomii těla a trénují si své lékařské dovednosti při vyšetřování pacientů. Díky prvotřídní lavici s modely dětí si mohou vytvořit vlastní čekárnu do ordinace nebo se zabavit při hře na učitele a žáky. Originální hračky pomohou dětem rozvíjet logické myšlení, představivost a získat sebedůvěru, snáze si vytvářejí sociální vazby.

Lékařská ordinace s anatomií lidského těla Doctor's Office Smoby oboustranná s rentgenem a zrakovým testem a 65 doplňků

Lékařská ordinace s anatomií lidského těla Doctor's Office od francouzského Smoby představuje nadčasový dárek pro všechny děti od 3 let. Dětská ordinace dokáže dětem přiblížit typický den v ordinaci, s kamarády a sourozenci, ale i rodiči si vyzkouší hru na doktory a pacienty. K dispozici budou mít velkou rozkládací stěnu, která jim nabídne spoustu doplňků a aktivit. V radiologické oblasti budou analyzovat rentgenové snímky nebo je umístí na siluety dětí a vytvoří tak přehlednou lidskou kostru.

Také se naučí rozpoznávat jednotlivé části těla a připojovat na ně zdravotní pomůcky se suchým zipem a v části se zdravou výživou se dozvědí, co jejich pacienti jedli během dne. Zahrají si také na oční lékaře a otestují zrak pacienta pomocí obrázků různobarevných zvířátek a speciálními brýlemi. Změří výšku pacienta s posuvným měřítkem (max. výška 1,20 m), zjistí, kolik váží a dokonce se naučí se určovat pohlaví dítěte pomocí vývojové tabulky. K dispozici budou mít také kolečko s plánovačem vyšetřovacích úkonů a praktické boxy pro uložení lékařských nástrojů.

Bohatá sada 65 doplňků obsahuje rentgenové snímky, váhu, bílý lékařský kufřík Medical, teploměr, reflexní kladívko, otoskop, stetoskop, injekční stříkačku, lékařské brýle a brýle na vyšetření dioptrií, identifikační karty lékařů, lékařský záznam s fixkou, lahvičky, karty vyšetření a karty s obrázky zdravých jídel. Díky těmto doplňkům bude mít dítě realističtější zážitek při hře na povolání doktora. V rozloženém stavu měří na výšku 111 cm a 135 cm na délku, ve složeném stavu 41 cm na délku a 111 cm na výšku.

Školní lavice se žáky Classroom Smoby dva stoly a dvě děti s pohyblivýma rukama

Školní lavice se žáky Classroom od francouzského výrobce Smoby je vynikající hračka, se kterou si děti zahrají na povolání učitelů nebo si díky nim vytvoří vlastní čekárnu do ordinace. Chlapce a dívky od 3 let potěší 2 malí pacienti (žáci), kteří jsou vyrobena z pevného a odolného kartonového materiálu. Jejich pravá ruka je vybavena otočným kloubem, takže se dokážou přihlásit, když se doktor ptá, kdo je na řadě na vyšetření nebo při zodpovězení dotazů učitele. Díky praktickým stolkům a sadě 35 doplňků budou připraveni na každý školní den. K dispozici mají různé studijní materiály, jako jsou tabulky a různé veselé obrázky pro vytváření logických asociací.

Po vyučovací hodině nebo vyšetření v ordinaci si mohou dát lavice k sobě a vychutnat si školní oběd. Žáci využijí jídelní příbory, talířky, skleničky a repliky jídel: zeleninové listy, kuřecí stehno, volské oko, pomeranč, jablíčko, koláček, pizzu a rajče. Z nich si dokážou připravit chutný a zdravý oběd. Po uplynutí obědové přestávky může být vyučování ukončeno nebo bude jejich učitel pokračovat v učební látce. Dítě si přitom samo rozvíjí logické myšlení, učí se správně vyjadřovat a vysvětlovat nové učivo z pozice učitele či spolužáka.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem špičkové hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu135*111 cm / 41*111 cm
Celková výška111 cm
Rozměry balení52*14*61 cm
Celková délka135 cm
MagnetickéAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,6 kg
Barvamodrá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.