Set lékařská ordinace s anatomií lidského těla Doctor's Office Smoby a lékařský kufřík

Popis produktu

Lékařská ordinace s anatomií lidského těla a lékařský kufřík od francouzského výrobce Smoby potěší všechny budoucí lékaře a lékařky od 3 let. Hračky Smoby spolu barevně i designově ladí, ozdobí každý dětský pokojíček a zabaví se s nimi i více dětí. Vyzkoušejí si práci lékaře v ordinaci, učí se o anatomii těla a trénují si své lékařské dovednosti při vyšetřování pacientů. Hravým způsobem si rozšiřují znalosti, zlepšují si komunikační schopnosti, získávají sebevědomí a snaží se pomáhat jiným. Praktický lékařský kufřík si navíc mohou vzít sebou při návštěvě pacienta.

Lékařská ordinace s anatomií lidského těla Doctor's Office Smoby oboustranná s rentgenem a zrakovým testem a 65 doplňků

Lékařská ordinace s anatomií lidského těla Doctor's Office od francouzského Smoby je skvělým dárkem pro všechny malé lékaře a lékařky již od 3 let. Dětská ordinace dokáže dětem přiblížit typický den v ordinaci, s kamarády a sourozenci, ale i rodiči si vyzkouší hru na doktory a pacienty. K dispozici budou mít velkou rozkládací stěnu, která jim nabídne spoustu doplňků a aktivit. V radiologické oblasti budou analyzovat rentgenové snímky nebo je umístí na siluety dětí a vytvoří tak přehlednou lidskou kostru.

Také se naučí rozeznávat jednotlivé části těla a připojovat na ně zdravotní pomůcky se suchým zipem a v části se zdravou výživou se dozvědí, co jejich pacienti jedli během dne. Zahrají si také na oční lékaře a otestují zrak pacienta pomocí obrázků různobarevných zvířátek a speciálními brýlemi. Změří výšku pacienta s posuvným měřítkem (max. výška 1,20 m), zjistí, kolik váží a dokonce se naučí se určovat pohlaví dítěte pomocí vývojové tabulky. K dispozici budou mít také kolečko s plánovačem vyšetřovacích úkonů a praktické boxy pro uložení lékařských nástrojů.

Bohatá sada 65 doplňků obsahuje rentgenové snímky, váhu, bílý lékařský kufřík Medical, teploměr, reflexní kladívko, otoskop, stetoskop, injekční stříkačku, lékařské brýle a brýle na vyšetření dioptrií, identifikační karty lékařů, lékařský záznam s fixkou, lahvičky, karty vyšetření a karty s obrázky zdravých jídel. Díky těmto doplňkům bude mít dítě realističtější zážitek při hře na povolání doktora. V rozloženém stavu měří na výšku 111 cm a 135 cm na délku, ve složeném stavu 41 cm na délku a 111 cm na výšku.

Lékařský kufřík Smoby s 13 doplňky

Lékařský kufřík představuje skvělý dárek pro malé lékaře a lékařky od 3 let, který přichází v balení v praktickém červeném kufříku. Naleznete v něm 13 doplňků, bez kterých se neobejde žádný opravdový lékař. Patří k nim například stetoskop, stříkačka, brýle, teploměr, lahvičky a krabičky na léky a náplasti, kladívko, kartičku na vyšetření očí. Dětský lékařský kufřík je lehký, je vyroben z plastu, který je sametový na dotek. Snadno se přenáší i uskladňuje, na vrchu má rukojeť pro uchopení.

Dětská souprava pro lékaře je nejen velmi zábavná hračka s realistickým designem, ale ve velké míře přispívá také k rozvoji dětí. Manipulací s drobnými doplňky se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Děti nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Prostřednictvím předmětů, které používají v práci dospělí, se přibližují k tomuto světu, ke světu dospělých.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem špičkové hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu135*111 cm / 41*111 cm
Celková výška111 cm
Rozměry balení52*14*61 cm
Celková délka135 cm
MagnetickéAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,6 kg
Barvamodrá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.