Set odrážedlo Bobby Car Neo BIG červené zvukové s 3vrstvými gumovými koly a přívěsný vozík a volant se zvukem a světlem

Popis produktu

Červené odrážedlo auto Bobby Car Neo se zvukem, přívěsný vozík a interaktivní volant se zvukem a světlem je perfektní souprava hraček, se kterou se zabaví všichni malí řidiči již od 12 měsíců. Tuto nádhernou sadu nabízíme za akční cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří ušetří. Hračky v setu spolu barevně a designově ladí, pomáhají dětem rozvíjet jemnou motoriku, dovednosti a pohybové schopnosti. Hračky od německého BIG v sobě spojují originální design a nejvyšší kvalitu, takže dětem vydrží dlouhá léta.

Odrážedlo Bobby Car Neo BIG červené, zvukové s gumovými koly a mřížkovanou maskou 

Odrážedlo BIG ve tvaru luxusního autíčka Bobby Car Neo má originální design, který si oblíbí děti na první pohled. Odrážedlo je vhodné pro všechny děti od 1 roku do 5 let. Na autíčku zaujmou malé závodníky zvukové efekty, které dělají každou jízdu realističtější a zajímavější. Odrážedlo ve tvaru auta má krásné oblé tvary a pohodlné protiskluzové sedadlo. Červené provedení, funkční klakson a velká, realistická mřížka chladiče – to vše jsou jedinečné vlastnosti odrážedla BIG, které ho činí tím pravým dětským vozem i pro vaše děti. V zadní části odrážedla se nachází podložka na koleno, kterou využijí děti v případě, že si chtějí zajezdit na odrážedle jako na koloběžce.

Odrážedlo Bobby Neo Car je nejmodernější odrážedlo od německého výrobce BIG. Odrážedlo v podobě autíčka má nosnost 50 kg. Děti od 12 měsíců budou autíčko BIG milovat, protože má realistický design a kromě toho nabízí i praktický klakson. Barvy odrážedla jsou chráněny před vyblednutím speciálním UV filtrem. Třívrstvá gumová kolečka odrážedla jsou tichá, skvěle sedí na silnici. Mají bílo-červeno-černou barvu a na pláštích mají vyraženou značku BIG.

Přívěsný vozík oválný Neo Trailer BIG červený k odrážedlům BIG New&Classic&Neo&Next&Scooter

Přívěsný vozík BIG Neo Trailer je možné zkombinovat se všemi odrážedly BIG Bobby Cars – New, Classic, Scooter, Neo a Next. Červený oválný přívěsný vozík od 12 měsíců má velké rozměry 49*21*29 cm a nosnost až 25 kg. Díky robustní konstrukci a vysoké nosnosti, může dítě v přívěsném vozíku odvézt mamince nákup z obchodu, převést písek, nebo vozit svého čtyřnohého přítele. Oválný vozík lze kolmo postavit, čímž se z něj vysype náklad. Vozík se k odrážedlu upevňuje pomocí jisticího čepu. Měkká kolečka zajišťují tichou a komfortní jízdu.

Povrch přívěsného vozíku je chráněn UV stabilizátory, takže si zachová své krásné barvy i po dlouhém čase. Použité, zdravotně neškodné materiály jsou recyklovatelné, takže nezatěžují životní prostředí. Aplikované výrobní technologie garantují vysokou stabilitu vozíku Neo Trailer a jeho bezpečnost vůči dětem. Všechny hrany vozíku jsou oblé, čímž se minimalizuje riziko úrazu. Rozměry vozíku jsou 59*37*18 cm, přičemž jeho délka je 59 cm a výška 18 cm.

Interaktivní volant BIG k odrážedlům BIG od 12 měsíců červeno-černý

Interaktivní volant je určen pro všechny odrážedla z řad BIG Bobby Car. Volant se světly a zvuky udělá z každého odrážedla profesionální auto, se kterým se dítě nebude chtít rozloučit. Červeno-černý volant BIG je navržen ve stylu Formule 1. Pomocí dodaných šroubů se jednoduše přichytává k odrážedlu. Stisknutím tlačítka On/Off se volant aktivuje s typickým zvukem startujícího auta. Zapnutím pravého nebo levého blinkru si dítě nejen vyslechne zvuk blikání, ale světla volantu budou i reálně blikat na zvolenou stranu. Pro komfort skutečné jízdy si dítě může zapnout rádio, které hraje BIG Bobby Car Song.

Pokud potřebuje malý řidič na sebe upozornit, může využít klakson na interaktivním volantu. Při opuštění odrážedla dítě stiskne tlačítko centrálního zamykání, které ho standardním zvukem upozorní na uzamčení vozidla. Malý řidič bezpochyby využije i tlačítko výstražného trojúhelníku, které spustí světelnou signalizaci. Tlačítkem telefon za zapne oznamovací tón a vyzváněcí tón, takže dítě může „zavolat“ domů v případě zpoždění.

Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

Doprava nad 999 kč zdarma

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu57*30*39 cm
Celková výška39 cm
Rozměry balení59*28*31 cm
Celková délka57 cm
ZvukovéAno
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,6 kg
Barvačervená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.