Set odrážedlo Bobby Car Neo Aubergine BIG zvukové s 3vrstvými gumovými koly a interaktivní elektronický volant a oválný vozík se značkami

Popis produktu

Odrážedlo auto Bobby Car Neo Aubergine a interaktivní elektronický volant a oválný vozík se značkami je nejmodernější sada hraček, která zabaví všechny chlapce a zejména holčičky od 12 měsíců. Tuto perfektní sadu nabízíme za sníženou cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří výhodně ušetří. Odrážedlo s doplňky spolu barevně a designově ladí, pomáhají dětem rozvíjet jemnou motoriku, dovednosti a pohybové schopnosti, formují jejich individualitu. Hračky od německého BIG v sobě spojují originální design a nejvyšší kvalitu a odolnost, takže dětem vydrží dlouhá léta.

Odrážedlo Bobby Car Neo Aubergine BIG zvukové s 3vrstvými gumovými koly a mřížkovanou maskou od 12 měsíců

Překvapte své dítě špičkovým odrážedlem Bobby Car Neo od německého výrobce BIG. Nadčasové odrážedlo je vhodné pro všechny chlapce a zejména dívky od 1 do 5 let. Malé závodnice budou nadšené nádherným designem a barevným lila provedením. Mechanický klakson se zvukem připraví dětem ještě hezčí zážitek při každé jízdě. Autíčko má oblé tvary a pohodlné protiskluzové sedadlo. V přední části autíčka je velká realistická mřížka chladiče, která umocňuje požitek z jízdy.

Odolné odrážedlo Neo je prvotřídním produktem, který se vyznačuje těmi nejlepšími jízdními vlastnostmi. Pyšní se nosností až 50 kg a jeho povrch je chráněn UV filtrem, díky kterému si i po letech zachová svůj krásný vzhled. 3vrstvá gumová kolečka odrážedla jsou tichá, skvěle sedí na silnici. Na pláštích mají vyraženou značku BIG. Jsou maximálně odolná a dokonale ladí s designem autíčka. Barevné ráfky na kolečkách doplňují originální vzhled autíčka a jsou ve stejné barvě jako kryt na klaksonu.

Interaktivní volant Záchranář k BIG New&Classic&Next&Neo odrážedlům se zvukem a světlem od 12 měsíců

Interaktivní volant Záchranář je moderní doplněk k odrážedlům, se kterým se výborně zabaví všechny děti od 12 měsíců. Volant má kombinaci černé a šedé barvy, po stisknutí vydává až 8 různých zvuků. Má tachometr a dokáže svítit jako skutečné záchranářské vozidlo. Na volantu jsou různá tlačítka, která mu dodávají realistický vzhled a jsou dokonale funkční. Dá se napojit na všechna odrážedla BIG Classic, Neo, New a Next a také traktory BIG. Dětský interaktivní volant je dokonalé vylepšení pro dopravní prostředek BIG vašeho děťátka. Součástí balení jsou 3 x AAA baterie, které jsou testovací, a proto je nutné, je co nejdříve vyměnit. Má realistický design, díky čemuž si ho zamiluje každé dítě.

Vozík přívěs oválný ke všem BIG odrážedlům měnitelné ráfky tyrkysové a růžové od 12 měsíců

Nádherný oválný přívěs je určen pro všechna odrážedla typu New, Classic, Neo a Next. Zaujme chlapce i dívky od 12 měsíců a jeho luxusní vzhled v nádherném antracitovém provedení okouzlí děti na první pohled. 3vrstvá gumová kolečka odrážedla jsou tichá, skvěle sedí na silnici. Na pláštích mají vyraženou značku BIG. Jsou maximálně odolná a dokonale ladí s designem autíčka. V případě potřeby umožňují výměnu ráfků za růžové nebo tyrkysové, které jsou součástí balení. Možnost volby designu napomáhá rozvoji dětské osobnosti a individuality. Díky robustní a odolné konstrukci disponuje vysokou nosností až 25 kg a jeho povrch je chráněn UV filtrem, takže si zachová své krásné barvy i po letech. Rozměry vozíku jsou 49*21*29 cm.

Značka se jménem a řidičský průkaz BIG k odrážedlům od 12 měsíců

Dokonalou součástí každého dětského odrážedla BIG bude vlastní značka se jménem dítěte. Děti si mohou prostřednictvím soupravy abecedy vytvořit svou vlastní originální a pestrobarevnou SPZ. Chlapci i děvčata od 12 měsíců se tak mohou pyšnit vlastní značkou na svém vlastním autíčku. Značka je vhodná na všechna odrážedla BIG Classic, New, Next a Neo. Připevní se do tažného ouška v přední části odrážedla. Součástí sady nálepek jsou také barevné nálepky na pozadí značky, takže děti si mohou vytvořit pestrobarevné značky. Součástí balení je spolu se značkou i dětský řidičský průkaz. V něm můžete dětem vypsat jméno, typ vozidla, jeho barvu, hmotnost a mnoho dalších informací.

Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu57*30*39 cm
Celková výška39 cm
Rozměry balení59*28*31 cm
Celková délka57 cm
ZvukovéAno
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,6 kg
Barvafialová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.