Set odrážedlo Bobby Car Neo BIG růžové zvukové s 3vrstvými gumovými koly a interaktivní volant so zvuky

Popis produktu

Růžové odrážedlo auto Bobby Car Neo se zvukem a interaktivní volant se zvuky na první pohled zaujme všechny děti a zejména holčičky od 12 měsíců. Tuto nádhernou sadu nabízíme za akční cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří ušetří. Hračky v setu spolu barevně a designově ladí, pomáhají dětem rozvíjet jemnou motoriku, dovednosti a pohybové schopnosti. Hračky od německého BIG v sobě spojují originální design a nejvyšší kvalitu, takže dětem vydrží dlouhá léta.

Odrážedlo Bobby Car Neo BIG růžové, zvukové s gumovými koly 

Dětské odrážedlo ve tvaru elegantního autíčka Bobby Car Neo má originální design, který si zamilují děti na první pohled. Odrážedlo je vhodné pro všechny děti a zejména dívky od 1 do 5 let. Na autíčku zaujmou malé řidičky zvukové efekty, které dělají každou jízdu mnohem realističtější. Odrážedlo ve tvaru auta má oblé tvary a pohodlné protiskluzové sedadlo. Růžové provedení, funkční klakson a velká, realistická mřížka chladiče – to vše jsou jedinečné vlastnosti odrážedla BIG, které ho činí tím pravým dětským vozem i pro vaše děti. Široké sedadlo podporuje při sportování správný vývoj kyčelních kloubů.

Bobby Neo Car je nejmodernější odrážedlo od německého výrobce BIG. Odrážedlo v podobě autíčka má nosnost 50 kg. Děti od 12 měsíců budou autíčko BIG milovat, protože má realistický design a kromě toho nabízí i funkční klakson. Barvy odrážedla jsou chráněny před vyblednutím speciálním UV filtrem. 3vrstvá gumová kolečka odrážedla jsou tichá, skvěle sedí na silnici. Mají bílo-zeleno-černou barvu a na pláštích mají vyraženou značku BIG. Jsou maximálně odolné, dokonale ladí s designem autíčka. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky.

Interaktivní volant BIG se zvukem k BIG New&Classic&Next&Bobby odrážedlům černý od 12 měsíců

Interaktivní volant je skvělá hračka vhodná pro děti od 12 měsíců. Volant má černou barvu, po stisknutí vydává různé zvuky. Má tachometr, směrovky, tlačítko oznamující potřebu servisu a tankování, výstražné tlačítko. Dá se napojit na všechna moderní odrážedla BIG z kolekce Classic a Bobby a rovněž na odrážedla z kolekce New. Dětský interaktivní volant výborně doplní vaše odrážedlo BIG, které bude díky němu ještě zábavnější a zajímavější pro každé dítko.

Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu57*30*39 cm
Celková výška39 cm
Rozměry balení59*28*31 cm
Celková délka57 cm
ZvukovéAno
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,6 kg
Barvarůžová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.