Set odrážedlo Bobby Car Neo BIG modré zvukové s 3vrstvými gumovými koly a s volantem se zvukem a světlem

Popis produktu

Modré odrážedlo auto Bobby Car Neo se zvukem a interaktivní volant se zvukem a světlem spolu tvoří originální kombinaci, které se potěší všechny děti od 1 roku, které touží po vlastním odrážedle. Tuto krásnou sadu nabízíme za akční cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří ušetří. Hračky v setu spolu barevně a designově ladí, pomáhají dětem rozvíjet jemnou motoriku, dovednosti a pohybové schopnosti. Hračky od německého BIG v sobě spojují originální design a nejvyšší kvalitu, takže dětem vydrží dlouhá léta.

Odrážedlo Bobby Car Neo BIG modré, zvukové s gumovými koly

Dětské odrážedlo BIG ve tvaru luxusního autíčka Bobby Car Neo má originální design, který si oblíbí děti na první pohled. Odrážedlo je vhodné pro všechny děti a hlavně chlapce od 1 roku do 5 let. Na autíčku zaujmou malé závodníky zvukové efekty, které dělají každou jízdu realističtější a zajímavější. Odrážedlo ve tvaru auta má krásné oblé tvary a pohodlné protiskluzové sedadlo. Modré provedení, funkční klakson a velká, realistická mřížka chladiče – to vše jsou jedinečné vlastnosti odrážedla BIG, které ho činí tím pravým dětským vozem i pro vaše děti. V zadní části odrážedla se nachází podložka na koleno, kterou využijí děti v případě, že si chtějí zajezdit na odrážedle jako na koloběžce. Široké sedadlo podporuje při sportování správný vývoj kyčelních kloubů.

Dětské odrážedlo Bobby Neo Car je nejmodernější odrážedlo od německého výrobce BIG. Odrážedlo v podobě autíčka má nosnost 50 kg. Děti od 12 měsíců budou autíčko BIG milovat, protože má realistický design a kromě toho nabízí i praktický klakson. Barvy odrážedla jsou chráněny před vyblednutím speciálním UV filtrem. Třívrstvá gumová kolečka odrážedla jsou tichá, skvěle sedí na silnici. Mají bílo-červeno-černou barvu a na pláštích mají vyraženou značku BIG.

Interaktivní volant Záchranář k BIG odrážedlům se zvukem a světlem od 12 měsíců

Interaktivní volant Záchranář je perfektní doplněk k odrážedlu a je vhodný pro děti od 12 měsíců. Volant má kombinaci černé a šedé barvy, po stisknutí vydává až 8 různých zvuků. Má tachometr a dokáže svítit jako skutečné záchranářské vozidlo. Na volantu jsou různá tlačítka, která mu dodávají realistický vzhled a jsou dokonale funkční. Dá se napojit na všechna odrážedla BIG Classic, New a Next a také traktory BIG. Dětský interaktivní volant je dokonalé vylepšení pro dopravní prostředek BIG vašeho děťátka. Součástí balení jsou 3 x AAA baterie, které jsou testovací, proto je nutné, je co nejdříve vyměnit. Má realistický design, díky čemuž si ho zamiluje každé dítě.

Pomocí odrážedla nebo jízdou na traktoru se rozvíjejí pohybové dovednosti dětí, posiluje se svalstvo na nohou i rukou. Děti se přibližují světu dospělých tím, že si hrají na řidiče dopravních prostředků. Malí jezdci se určitě velmi potěší, když je obdarujete tímto krásným volantem, se kterým už ježdění nikdy nebude nudné. Dětské dopravní prostředky nejsou jen prostředkem na zabavení se dětí a na zahnání nudy, i když je samozřejmostí, že děti se s nimi dokáží zabavit velmi dlouhou dobu. Interaktivní volant pro děti je vynikajícím doplňkem na ozvláštnění každé jízdy.

Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu57*30*39 cm
Celková výška39 cm
Rozměry balení59*28*31 cm
Celková délka59 cm
ZvukovéAno
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,6 kg
Barvamodrá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.