Set odrážedlo Scooter Pink Smoby s gumovými koly a semafor se silničními kužely od 18 měsíců

Popis produktu

Set odrážedlo Scooter s gumovými koly a semafor se silničními kužely je vynikající sada hraček pro malé závodníky od 18 měsíců. Se sadou hraček si zahrají zejména děvčátka díky růžovému provedení odrážedla a budou si moci vyzkoušet své schopnosti s pomocí semaforu a silničních kuželů, které jim vytvoří originální dráhu. Hračky v setu od francouzského výrobce Smoby a německého BIG spolu barevně a designově ladí a děti si s nimi kdekoliv zahrají. Výhodný set hraček nabízíme za akční cenu, takže ušetříte více než při nákupu samostatných hraček. 

Odrážedlo motorka s reflektorem Scooter Pink Smoby s gumovými koly od 18 měsíců

Odrážedlo motorka s reflektorem Scooter Pink Smoby je krásné odrážedlo pro všechny malé holčičky od 18 měsíců. Odrážedlo pro děti okouzlí každé dítě svým růžovým provedením a originálním francouzským designem. Tento skvělý dětský dopravní prostředek se startuje pomocí klíče, vydávajícího mechanický zvuk startování Cric Cric. Dětské odrážedlo má na řídítkách umístěný realistický reflektor a pod ergonomicky tvarovaným sedadlem se skrývá úložný prostor, do kterého si holčičky uloží své hračky. O spolehlivý chod odrážedla se postarají gumová kolečka, která jsou velmi tichá a poskytují při jízdě ten nejvyšší komfort. Celková váha odrážedla je 2,4 kg, takže si ho dítě může vzít i na výlet se svými rodiči. Rozměry odrážedla jsou 65*34*48 cm. 

Dětský semafor BIG automatický černý

BIG dětský semafor v černém provedení naučí děti základům silničního provozu. Semafor automaticky mění barvy každých 30 sekund a poskytne dětem spoustu nové a nepoznané zábavy, když budou svou jízdu na odrážedle nebo tříkolce usměrňovat podle pokynů semaforu. Semafor má robustní konstrukci, aby vydržel nešetrné dětské zacházení. Výška semaforu je 71 cm. Pro dosažení maximální stability lze základnu semaforu naplnit vodou nebo pískem, takže se nemůže převrhnout. Dětský semafor funguje na 3xAA baterie. Pokud v zápalu hry malí řidiči zapomenou semafor vypnout, kvůli úspoře energie po hodině provozu automaticky zhasne.

Dětské silniční kužely BIG 4 díly od 12 měsíců

BIG dětské silniční kužely v setu čtyř kusů jsou provedeny v autentické červeno-bílé kombinaci a poskytnou dětem spoustu zábavy při jízdě na odrážedle. Silniční kužely BIG může dítě objíždět a tříbit si tak motorické dovednosti. Při hře mohou posloužit jako policejní uzávěry, k objíždění překážek nebo jízda kolem kuželů může být součástí složení „řidičských zkoušek“ na odrážedlo. Velké kužely s výškou 26 cm jsou z pružného plastu, takže vydrží mnoho srážek bez poškození.

Renomovaná francouzská značka Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu65*34*48 cm
Celková výška48 cm
Rozměry balení39*24*59 cm
Celková délka65 cm
Hmotnost2,4 kg
Barvarůžová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.