Set odrážedlo Scooter Pink Smoby a vodní dráha AquaPlay Mountain Lake s horskou jeskyní od 18 měsíců

Popis produktu

Set odrážedlo Scooter s gumovými koly a vodní dráha Mountain Lake s horskou jeskyní je krásný set hraček pro všechny zvědavé a neposedné děti od 18 měsíců, které rády objevují nové věci. Set hraček nabízíme za sníženou cenu, takže při nákupu výhodně ušetříte. Hračky v setu spolu krásně ladí, jsou provedeny z kvalitních materiálů. Hračky od Smoby a Aquaplay poskytnou dětem spoustu radosti a zábavy na dlouhou dobu.

Odrážedlo motorka s reflektorem Scooter Pink Smoby s gumovými koly od 18 měsíců

Odrážedlo motorka s reflektorem Scooter Pink Smoby je krásné odrážedlo pro všechny malé holčičky od 18 měsíců. Odrážedlo pro děti okouzlí každé dítě svým růžovým provedením a originálním francouzským designem. Tento skvělý dětský dopravní prostředek se startuje pomocí klíče, vydávajícího mechanický zvuk startování Cric Cric. Dětské odrážedlo má na řídítkách umístěný realistický reflektor a pod ergonomicky tvarovaným sedadlem se skrývá úložný prostor, do kterého si holčičky uloží své hračky. O spolehlivý chod odrážedla se postarají gumová kolečka, která jsou velmi tichá a poskytují při jízdě ten nejvyšší komfort. Celková váha odrážedla je 2,4 kg, takže si ho dítě může vzít i na výlet se svými rodiči. Rozměry odrážedla jsou 65*34*48 cm. 

Vodní dráha AquaPlay Mountain Lake s horskou jeskyní, skluzavkou a přehradou s 2 figurkami

Vodní dráha AquaPlay Mountain Lake je vodní hra pro všechny děti se zajímavou jeskyní ve střední části. Na vrcholu hory se nachází přehrada, do které se dá mechanicky napustit voda pomocí vodní pumpy. Vytvoří se tak horské jezírko s mostem a stromečkem, ke kterému mohou jet na dovolenou přibalená 2 zvířátka – medvídek Bo a žabka Nilse. Vodní systém na hraní dále obsahuje horskou skluzavku, mosty, člun a kontejnerovou loďku.

Vlastnosti

  • obsahuje 2 zvířátka – medvídka  žabku
  • rozměry hry jsou 126*8*35 cm
  • pro děti od 3 let
  • nekonečné možnosti na rozšiřování a přestavbu
  • stimuluje i dětskou fantazii a kreativitu
  • balení obsahuje i pedagogickou instruktáž
  • dá se snadno sestavit a pevně drží

Renomovaná francouzská značka Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. AquaPlay je značka vyráběná v Německu ze zdravotně nezávadného, recyklovatelného plastu. Na výrobky je poskytnuta tříletá záruka, která je jasným důkazem vysoké kvality. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu65*34*48 cm
Celková výška48 cm
Rozměry balení39*24*59 cm
Celková délka65 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,4 kg
Barvarůžová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.