Set odrážedlo Bobby Car Neo BIG modré zvukové s 3vrstvými gumovými koly a přívěs Buggy 3v1 s funkcemi

Popis produktu

Modré odrážedlo auto Bobby Car Neo se zvukem a multifunkční hračka chodítko, kočárek a přívěs Buggy 3v1 je originální set hraček, který nejen zabaví každé dítě od 1 roku, ale pomůže mu i s prvními krůčky. Tuto univerzální sadu nabízíme za akční cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří ušetří. Hračky v setu spolu barevně a designově ladí, pomáhají dětem rozvíjet jemnou motoriku, dovednosti a pohybové schopnosti. Hračky od německého BIG v sobě spojují originální design a nejvyšší kvalitu, takže dětem vydrží dlouhá léta.

Odrážedlo Bobby Car Neo BIG modré, zvukové s gumovými koly

Dětské odrážedlo BIG ve tvaru luxusního autíčka Bobby Car Neo má originální design, který si oblíbí děti na první pohled. Odrážedlo je vhodné pro všechny děti a hlavně chlapce od 1 roku do 5 let. Na autíčku zaujmou malé závodníky zvukové efekty, které dělají každou jízdu realističtější a zajímavější. Odrážedlo ve tvaru auta má krásné oblé tvary a pohodlné protiskluzové sedadlo. Modré provedení, funkční klakson a velká, realistická mřížka chladiče – to vše jsou jedinečné vlastnosti odrážedla BIG, které ho činí tím pravým dětským vozem i pro vaše děti. V zadní části odrážedla se nachází podložka na koleno, kterou využijí děti v případě, že si chtějí zajezdit na odrážedle jako na koloběžce. Široké sedadlo podporuje při sportování správný vývoj kyčelních kloubů.

Dětské odrážedlo Bobby Neo Car je nejmodernější odrážedlo od německého výrobce BIG. Odrážedlo v podobě autíčka má nosnost 50 kg. Děti od 12 měsíců budou autíčko BIG milovat, protože má realistický design a kromě toho nabízí i praktický klakson. Barvy odrážedla jsou chráněny před vyblednutím speciálním UV filtrem. Třívrstvá gumová kolečka odrážedla jsou tichá, skvěle sedí na silnici. Mají bílo-červeno-černou barvu a na pláštích mají vyraženou značku BIG.

Chodítko a kočárek a přívěs Buggy 3v1 BIG s brzdou k odrážedlům

Chodítko a kočárek a přívěs Buggy 3v1 od renomovaného německého výrobce BIG je vynikající multifunkční hračka, jako stvořená pro chlapce a dívky od 1 do 5 let. Je možné ji zkombinovat se všemi odrážedlům BIG Bobby Cars – New, Classic, Scooter, Neo a Next. Tato moderní hračka v krásném, šedo-bílém barevném provedení s červenými doplňky je skutečně univerzální – menší děti ji využijí jako bezpečné chodítko, učí se s ní své první kroky, pak ji mohou využít jako kočárek pro své hračky, panenky a nakonec ji mohou připojit k odrážedlu jako přívěs a hrát si na řidiče. Multifunkční přívěs tak roste spolu s dítětem.

V přední části chodítka se nachází ochrana proti převrácení a zároveň disponuje i brzdou na kolečkách, kterou dětičky využijí při i jízdě s kočárkem. Kvalitní kolečka jsou příjemně měkká a tichá, vhodná do exteriéru i interiéru. Když budou děti využívat chodítko jako přívěs, určitě ocení jednoduché připojování k odrážedlu pomocí jisticího čepu. V zadní části hračky, za plastovou mřížkou, se nachází úložný prostor, do kterého si děti mohou uložit různé drobnosti a hračky. Povrch chodítka pokrývají různé veselé obrázky barevných postaviček. Zaoblená rukojeť dodává dětem pocit jistoty, je přizpůsobena pro malé dětské ruce.

Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

Doprava 29

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu57*30*39 cm
Celková výška39 cm
Rozměry balení59*28*31 cm
Celková délka59 cm
ZvukovéAno
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,6 kg
Barvamodrá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.