Set odrážedlo rozšiřitelné se zvuky Maestro Ride-On Pink 3in1 Smoby s měkkým textilním potahem

Popis produktu

Odrážedlo rozšiřitelné se zvuky Maestro Pink 3v1 s měkkým textilním potahem od francouzského Smoby dohromady tvoří vynikající kombinaci, která zabaví každé dítě již od 6 měsíců. Odrážedlo s měkoučkým textilním potahem spolu barevně a designově ladí, dítě se může těšit na komfortní sezení při každodenní hře s odrážedlem. Rozšiřitelné odrážedlo se zvuky a magickýma očima okouzlí chlapce i dívky, roste spolu s nimi a pomáhá jim při jejich prvních krůčcích. Díky němu si trénují rovnováhu, posilují nožky, získávají sebedůvěru a rozvíjejí si fantazii a představivost.

Odrážedlo rozšiřitelné Maestro Ride-On Pink 3in1 Smoby se 3 zvuky a vodicí tyč s ohrádkou – magické oči od 6 měsíců

Rozšiřitelné odrážedlo Maestro Ride-On Pink 3v1 od francouzského výrobce Smoby je tím nejlepším dárkem pro všechny děti a zejména holčičky od 6 měsíců. Díky odpojitelným částem se dokáže přizpůsobovat potřebám dětí a růst s nimi od 6 do 36 měsíců. Je vyhotoveno v krásné růžovo-fialovo-bílé barevné kombinaci, přední masku zdobí veselý úsměv a pohyblivé magické oči, kterým dokážou dívky kdykoli změnit jejich výraz. V zadní části odrážedla je vodicí tyč, se kterou bude rodič odrážedlo snadno ovládat, přičemž je nejmenší dítě chráněno ohrádkou a 3bodovým bezpečnostním pásem.

Odrážedlo Maestro Ride-On Pink roste s dětmi ve 3 krocích:

  • Krok 1: Rodičovská kontrola
    Od 6 měsíců rodiče ovládají směr jízdy odrážedla, dítě je chráněno bezpečnostními doplňky a nohy má vyložené na odnímatelných stupátkách. Baví se s elektronickým volantem a sleduje okolí. 
  • Krok 2: První kroky
    Od 10 měsíců se dítě pokouší o první kroky s odrážedlem, přičemž mu opěradlo slouží jako stabilní opora při chození. Zlepšuje si koordinaci a pohybové schopnosti.
  • Krok 3: Samostatná jízda
    Od 12 měsíců mohou děti na odrážedle samostatně jezdit bez vodicí tyče, bezpečnostní ohrádky a pasu. Zpevňují si svaly na nohou a odhad vzdáleností.

Elektronický klakson potěší vaše nejmenší při jízdě až 3 různými zvuky. Na odnímatelných stupátkách si mohou při delší jízdě vyložit nožky a relaxovat. Kvalitní a odolná kolečka se vyznačují tichým chodem, skvěle sedí na většině povrchů, takže se dá na odrážedle jezdit v interiéru i exteriéru. Ergonomicky tvarované sedátko poskytuje dětem vysoký komfort i při delší jízdě. Dá se jednoduše vyklopit, pod ním se skrývá úložný prostor pro různé hračky a drobnosti. Rozměry odrážedla jsou 61*44*55 cm. Elektronický volant funguje na 3 baterie typu LR44/AG13, které jsou součástí balení.

Náhradní díl textilní potah k odrážedlům Maestro Ride-On Smoby s pohodlnou měkkou výplní od 6 měsíců

Náhradní díl textilní potah je skvělým doplňkem k dětským odrážedlům Maestro Ride-On od francouzského výrobce Smoby. Čalouněný textilní potah s pohodlnou měkkou výplní zaručí dětem skvělý komfort i při dlouhé jízdě na odrážedle. Potah je pečlivě vypracován do nejmenších detailů, prvotřídní šedo-černá textilie působí luxusně a nadčasově. Po upevnění na odrážedlo zakryje sedák a celé opěradlo, takže má dítě i v případě nepříznivého počasí chráněná záda. Textilní potah se snadno udržuje, dá se kdykoli vyprat v pračce, jeho povrch je pevný a odolný.

Francouzský výrobce Smoby již dlouhá léta přináší ty nejkvalitnější hračky pro chlapce a dívky. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé i nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a moderního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu61*44*55 cm
Rozměry balení62*38*39 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,1 kg
NoteBattery: 3 x LR44/AG13 (included)
Barvarůžová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.