Set odrážedlo Bobby Car Neo Anthrazit BIG zvukové s měnitelnými barevnými ráfky s opěrkou a chodítkem a vodítko na tahání

Popis produktu

Odrážedlo auto Bobby Car Neo Anthrazit s měnitelnými barevnými ráfky, opěrka s chodítkem a vodítko pro tažení je perfektní sada hraček, která zabaví všechny chlapce a dívky již od 12 měsíců. Tuto nadčasovou sadu máme v nabídce za sníženou cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří výhodně ušetří. Krásné odrážedlo s doplňky barevně a designově ladí, pomáhají dětem rozvíjet jejich jemnou motoriku, dovednosti a pohybové schopnosti, formují jejich individualitu. Hračky od německého BIG v sobě spojují originální design a nejvyšší kvalitu, takže dětem vydrží dlouhá léta.

Odrážedlo Bobby Car Neo Anthrazit BIG zvukové s 3vrstvými gumovými koly a měnitelné barevné ráfky od 12 měsíců

Kvalitní evropské odrážedlo Bobby Car Neo od německého výrobce BIG ve tvaru luxusního autíčka potěší všechny chlapce a dívky od 1 do 5 let. Malí závodníci budou obdivovat jeho nadčasový design s krásným antracitovým vyhotovením. Funkční klakson se zvukovým efektem udělá každou jízdu realističtější a zajímavější. Autíčko má oblé tvary a pohodlné protiskluzové sedadlo. V přední části autíčka je velká realistická mřížka chladiče, která umocňuje požitek z jízdy.

Robustní odrážedlo Neo je špičkovým produktem, který se vyznačuje těmi nejlepšími jízdními vlastnostmi. Jeho celková nosnost je až 50 kg. Povrch odrážedla je chráněn speciálním UV filtrem, takže si i po letech zachová své krásné barvy. 3vrstvá gumová kolečka odrážedla jsou tichá, skvěle sedí na silnici. Na pláštích mají vyraženou značku BIG. Jsou maximálně odolná a dokonale ladí s designem autíčka. V případě potřeby umožňují výměnu ráfků za růžové nebo tyrkysové. V stejných barevných variantách lze vyměnit i kryt na klaksonu. Možnost volby designu napomáhá rozvoji dětské individuality a osobnosti a vydrží je bavit dlouhá léta.

Opěrka a chodítko BIG k odrážedlům New&Classic&Next&Neo od 12 měsíců

Chodítko a opěrka v jednom lze napojit na všechna BIG odrážedla typu New, Classic, Next a Neo, takže představuje velmi užitečný doplněk k odrážedlům a zároveň pomůcku pro děti od 12 měsíců, které se učí chodit. Široká rukojeť poskytuje dětem dostatečnou oporu a možnosti, jak dělat dokonalé první krůčky pomocí svého oblíbeného odrážedla BIG. Výška rukojeti je 40 cm. Chodítko je vybaveno mechanismem proti převrácení, proto se děti mohou o rukojeť bezpečně opřít, aniž by se autíčko převrátilo. Kromě využití tohoto praktického doplňku jako chodítka, se dá použít i jako opěrka na odrážedle. Dětem se díky ní sedí na odrážedle pohodlněji, učí se správně sedět a udržovat páteř ve vzpřímené poloze. Opěrka se dá využít i jako brzdící systém. Dítě se během jízdy jednoduše nakloní dozadu a opěrka se na spodní části dotkne země a tak je autíčko zablokováno.

Vodítko na tahání BIG s hákem k odrážedlům BIG od 12 měsíců červené

Tažné lano BIG je praktický pomocník, který vám umožní táhnout dítě na odrážedle. Když se váš mrňousek unaví, jednoduše vyndáte toto lehké a skladné tažné lano, připnete ho za tažné ouško v přední části odrážedel BIG Bobby Car a můžete dále dítě táhnout. Lano je mimořádně odolné proti roztržení. Přestože tažné lano je tenké, výrobce BIG garantuje nosnost až 35 kg. Lano má pohodlnou rukojeť, která se dobře drží a silný hák. Celková délka lana je 172 cm. Jasná červená a žlutá barva tažného lana jsou chráněny UV stabilizátory, které konzervují barvy, aby je slunce časem nepoškodilo.

Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu57*30*39 cm
Celková výška39 cm
Rozměry balení59*28*31 cm
Celková délka57 cm
ZvukovéAno
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,6 kg
Barvačerná
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.