Set odrážedlo New Bobby BIG s klaksonem modré a autíčko New Mini Bobby na natahování od 12 měsíců

Popis produktu

Set hraček modré odrážedlo New Bobby s klaksonem a natahovací autíčko New Mini Bobby v červené barvě jsou fantastická sada hraček pro chlapce. Hračky jsou vhodné již od 12 měsíců. Hračky v setu pocházejí z dílny německého výrobce BIG, jehož symbolizuje buvol jako znak robustnosti, odolnosti a síly. Uvedené charakteristiky platí pro všechny hračky tohoto výrobce, který dbá na kvalitu a jejich bezpečnost. Každý malý kluk se rád hraje na šoféra auta a odrážedlo New Bobby je ideální jako první dopravní prostředek, který se dítě učí řídit. Výborně ho doplňuje zmenšenina odrážedla v podobě autíčka, které funguje na natahování.

Odrážedlo New Bobby BIG s klaksonem od 12 měsíců modré

BIG odrážedlo pro děti v provedení autíčka je vyhotoveno v krásné modré barvě s červenými a bílými prvky. Autíčko New Bobby je vhodné pro dětičky od 12 měsíců a jeho nosnost je až 50 kg. Děťátko může na tomto jedinečném odrážedle již velmi brzy trénovat svaly na nohou. Odrážedlo pro děti BIG New Bobby podporuje motorický i pohybový vývoj dítěte. Volant odrážedla určuje směr jízdy a je navíc vybaven funkčním klaksonem. Pod volantem se nachází malá skrýš na sladkosti, do které se vkládají doplňky značky BIG- elektrický startér, maják, elektrický klakson a pod. Barvy odrážedla jsou před poškozením slunečními paprsky chráněné UV ochranou.

Kolečka odrážedla New Bobby mají tiché pneumatiky, které skvěle sedí na silnici. Sedadlo na odrážedle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované. Jelikož dítě sedí na sedadle široce rozkročené, podporuje to správný vývin kyčlí dítěte. Dětem se sedí velmi pohodlně a budou na něm jezdit i dlouhé hodiny. V přední i zadní části autíčka jsou konektory pro připojení doplňků značky BIG - vozík, tažné lano a pod. Použité, zdravotně nezávadné materiály jsou recyklovatelné, takže nezatěžují životní prostředí. Aplikované výrobní technologie garantují bezpečnost výrobku vůči dětem. Dětské odrážedlo má všechny hrany oblé, čímž se minimalizuje riziko úrazu. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Autíčko pro děti New Mini Bobby BIG na natahování délka 8 cm od 12 měsíců červené

Autíčko na natahování New Mini Bobby z dílny nemeckaj značky BIG je věrnou kopií dětského odrážedla BIG New Bobby Car. Malé závodní autíčko s precizními detaily je vyhotoveno v červené barvě s bílými doplňky. New Mini Bobby funguje na tzv. pull back pohon - tedy na klasické natahování. Děťátko potáhne malé závodní autíčko dozadu, pustí a mohou se začít malé stolní závody. Autíčko je vhodné pro všechny děti od 1 roku. Jelikož si značka BIG dává záležet na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou zdravotně nezávadné a recyklovatelné, takže nezatěžují životní prostředí. Nemusíte se obávat, když si dítě vloží autíčko do úst - díky kvalitním materiálům se neuvolní žádné škodliviny.

Natahovací autíčko a chlapecké odrážedlo jsou testovány německým kontrolním orgánům TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Na dětské hračky je poskytnuta nadstandardní záruka 3 roky. Plast na hračkách BIG obsahuje speciální UV filtr, který zajistí, že jsou zářivé a vypadají jako nové po dlouhou dobu. Dětské odrážedlo a natahovací autíčko se k sobě výborně hodí a přicházejí v cenově výhodné nabídce, která je opravdu neodolatelná. Neváhejte a zakupte jej svým malým rošťáka. BIG je renomovaný německý výrobce, který vyrábí kvalitní plastové hračky a má celosvětově silné postavení ve výrobě hraček. Rodiče této značce důvěřují kvůli prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů. Německý výrobce BIG je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, abyste se během hry nikdy nemuseli bát o své ratolesti.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu57*30*39 cm
Celková výška39 cm
Rozměry balení59*28*31 cm
ZvukovéAno
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,4 kg
Nosnost50 kg
Barvamodrá
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...