Set odrážedlo New Bobby BIG s klaksonem a přívěsný vozík od 12 měsíců

Popis produktu

Vyberte si set hraček BIG, který vám nabízíme za zvýhodněnou cenu. Najdete v něm dětské odrážedlo New Bobby a přívěsný vozík, který se k němu dokonale hodí. Hračky v setu jsou vhodné pro děti od 12 měsíců. Jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který obsahuje UV ochranu před slunečním zářením.

Odrážedlo New Bobby BIG s klaksonem od 12 měsíců tyrkysové

Autíčko New Bobby je vhodné pro děti od 12 měsíců do 3 let. Jeho nosnost je až 50 kg. Volant odrážedla určuje směr jízdy a je navíc vybaven funkčním klaksonem, má vůli do stran 30°. Pod volantem se nachází malá skrý, do které se vkládají doplňky značky BIG – elektrický startér, maják, elektrický klakson apod. Barvy odrážedla jsou před poškozením slunečními paprsky chráněny UV ochranou.

Kolečka odrážedla New Bobby mají tiché pneumatiky, které skvěle sedí na silnici. Sedadlo na odrážedle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované. Jelikož dítě sedí na sedadle široce rozkročené, podporuje to správný vývin kyčlí dítěte. Dětem se sedí velmi pohodlně a budou na něm jezdit i dlouhé hodiny. Sedačka na odrážedle BIG má navíc vyjmutí pro koleno, takže větší dětičky se mohou odrážet jednou nohou – podobně jako na koloběžce.

Přívěsný vozík hranatý BIG šedý k odrážedlům New&Classic&Neo&Next&Scooter od 12 měsíců

Přívěsný vozík BIG Bobby Caddy je možné zkombinovat se všemi odrážedly BIG Bobby Cars – New, Classic, Scooter, Neo a Next. Přívěsný vozík je vhodný pro děti od 12 měsíců a je vyhotoven v šedo-zelené barevné kombinaci. Kvalitní konstrukce a robustní provedení tohoto hranatého přívěsného vozíku značky BIG zaručují jeho vysokou nosnost – až 25 kg. Díky tomu může dítě v přívěsném vozíku odvézt mamince nákup z obchodu, přivézt písek, nebo vozit svého čtyřnohého přítele. Zadní stěna vozíku se dá otevírat, jako na skutečném vozíku, a proto tato skvělá hračka udělá z každého dítěte zkušeného řidiče. Vozík se k odrážedlu upevňuje pomocí jisticího čepu.

Povrch přívěsného vozíku je chráněn UV stabilizátory, takže si zachová své krásné barvy i po dlouhém čase. Použité, zdravotně neškodné materiály jsou recyklovatelné, takže nezatěžují životní prostředí. Aplikované výrobní technologie garantují vysokou stabilitu vozíku Bobby Caddy a jeho bezpečnost vůči dětem.

BIG je renomovaný německý výrobce, který produkuje vysoce kvalitní, bezpečné a originální dětské hračky hlavně z plastových materiálů. BIG poskytuje na své výrobky nadstandardní záruku 3 roky. Zvýhodněná sada hraček BIG potěší vaše ratolesti a i vaši peněženku.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu57*30*39 cm
Celková výška39 cm
Rozměry balení59*28*31 cm
Celková délka57 cm
ZvukovéAno
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,4 kg
Nosnost50 kg
Barvamodrá
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné