Set odrážedlo New Bobby BIG s klaksonem tyrkysové a autíčko Mini Bobby na natahování od 12 měsíců

Popis produktu

Set hraček tyrkysové odrážedlo New Bobby a jeho věrná kopie - natahovací autíčko Mini Bobby jsou fantastická sada hraček pro všechny kluky. Obě hračky jsou vhodné již od 12 měsíců. Tyto krásné a zábavné hračky pocházejí od uznávaného německého výrobce BIG, jehož symbolizuje buvol jako znak robustnosti, odolnosti a síly. Tyto charakteristiky platí i pro hračky tohoto výrobce, který dbá na kvalitu a jejich bezpečnost. Každý malý kluk se rád hraje na šoféra auta a odrážedlo New Bobby je ideální jako první dopravní prostředek, který se dítě učí řídit. Výborně ho doplňuje zmenšenina odrážedla, která funguje na natahování.

Odrážedlo New Bobby BIG s klaksonem od 12 měsíců tyrkysové

BIG odrážedlo pro děti v provedení autíčka je vyhotoveno v krásné tyrkysové barvě se zelenými a bílými prvky. Autíčko New Bobby je vhodné pro dětičky od 12 měsíců do 3 let a jeho nosnost je až 50 kg. Děťátko může na tomto krásně provedeném odrážedle již velmi brzy trénovat svaly na nohou. Odrážedlo pro děti BIG New Bobby podporuje motorický i pohybový vývoj dítěte. Volant odrážedla určuje směr jízdy a je navíc vybaven funkčním klaksonem. Pod volantem se nachází malá skrýš, do které se vkládají doplňky značky BIG - elektrický startér, maják, elektrický klakson a pod.

Barvy odrážedla jsou před poškozením slunečními paprsky chráněné UV ochranou. Kolečka odrážedla New Bobby mají tiché pneumatiky, které skvěle sedí na silnici. Sedadlo na odrážedle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované. Jelikož dítě sedí na sedadle široce rozkročené, podporuje to správný vývin kyčlí dítěte. Dětem se sedí velmi pohodlně a budou na něm jezdit i dlouhé hodiny. Sedačka má navíc vybrání pro koleno, takže větší dětičky se mohou odrážet jednou nohou - podobně jako na koloběžce. V přední i zadní části autíčka jsou konektory pro připojení doplňků výrobce BIG jako vozík, tažné lano a podobně.

Dětské autíčko Mini Bobby Classic BIG na natahování délka 8 cm od 12 měsíců červené

Autíčko na natahování Mini Bobby z dílny německého výrobce BIG je věrnou kopií odrážedla BIG Bobby Car. Malé závodní autíčko s precizními detaily je vyhotoveno v černé barvě. Mini Bobby funguje na tzv. pull back pohon - tedy na klasické natahování. Děťátko potáhne malé závodní autíčko dozadu, pustí a mohou se začít malé stolní závody. Autíčko je vhodné pro všechny děti od jednoho roku. Jelikož si značka BIG dává záležet na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou zdravotně nezávadné a recyklovatelné, takže nezatěžují životní prostředí. Nemusíte se obávat, když si dítě vloží autíčko do úst, protože díky kvalitním materiálům se neuvolní žádné škodliviny. Aplikované výrobní technologie garantují bezpečnost výrobku vůči dětem. Dětské autíčko Bobby má všechny hrany oblé, čímž se minimalizuje riziko zranění.

BIG je renomovaný německý výrobce, který vyrábí kvalitní plastové hračky a má celosvětově silné postavení ve výrobě hraček. Rodiče této značce důvěřují a chválí ji hlavně kvůli prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů. Německý výrobce BIG je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, abyste se během hry nikdy nemuseli bát o své ratolesti. Odrážedlo i natahovací autíčko jsou testovány německým kontrolním orgánům TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Na dětské hračky je poskytnuta nadstandardní záruka 3 roky. Plast na hračkách Big obsahuje speciální UV filtr, který zajistí, že hračky jsou krásné a zářivé přesně jako v první den koupě.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu57*30*39 cm
Celková výška39 cm
Rozměry balení59*28*31 cm
ZvukovéAno
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,4 kg
Nosnost50 kg
Barvamodrá
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...