Set odrážedlo Medvěd 2v1 Smoby skákající a točící se a didaktický stolek Cotoons s funkcemi od 12 měsíců

Popis produktu

Do setu hraček Smoby patří jedinečné odrážedlo Medvěd a didaktický stolek Cotoons s funkcemi. Hračky v setu pocházejí od kvalitního francouzského výrobce Smoby. Na odrážedle Medvěd se děti nejen odrážejí nožičkami, ale mohou se na něm i houpat a točit. Výborně ho doplňuje multifunkční didaktický stůl pro děti se světlem a zvukovými efekty. Spolu tvoří dokonalý celek, který vám nyní nabízíme v zvýhodněné ceně.

Odrážedlo Medvěd 2v1 Smoby skákající a točící se od 12 měsíců

Odrážedlo Medvěd 2v1 je zároveň zábavným skákadlem pro holčičky a chlapce od 12 měsíců, kteří milují pohyb a zábavu. Unikátní hračka z dílny francouzského výrobce Smoby se dá využít hned dvěma způsoby jako odrážedlo a také jako hopsadlo na skákání. Hnědý medvěd z pohádky Máša a medvěd tak přináší dětem spoustu zábavy, pohyb a herních podnětů. Rozměry skákajícího medvěda Smoby a odrážedla v jednom jsou 50*43*55 cm, celková výška je 55 cm.

Po sundání medvídka z tyče se hračka na skákání promění na krásné odrážedlo pro děti, protože žluté tlapky pohádkového medvěda jsou zároveň kolečky. Jízdu na originálním pohádkovém odrážedle si děti užijí nejen doma, ale i venku. Děťátko se pohybuje odrážením nohou od země, čímž se posiluje svalstvo na nohách, rozvíjí se i jemná motorika dětí. Pro bezpečnou jízdu se může držet zelené rukojeti. Sedadlo odrážedla Máša a medvěd je ergonomicky tvarované pro komfortní sezení.

Pestré barvy a veselá tvářička dětského odrážedla podněcují fantazii a lákají děti k pohybu na čerstvém vzduchu. Prostřednictvím odrážedla a skákadla v jednom se dítě učí udržovat rovnováhu, posiluje svalstvo na nohách, hraje si aktivním způsobem. Skákání na medvídkovi podporuje fyzický rozvoj dětí a podněcuje dětskou fantazii. Odrážedlo a hopsadlo pro děti 2v1 od výrobce Smoby je skvělou pomůckou při pohybovém vývoji vašeho dítěte. Odrážedlo a skákadlo Medvěd 2v1 má zaoblené hrany, aby se děti při hře nezranily a aby byly v bezpečí.

Didaktický stolek Cotoons Smoby s funkcemi, se světlem a zvukem od 12 měsíců modrý

Didakticky stolek Cotoons s hudebními a světelnými funkcemi je elektronický stolek pro děti vhodný od 12 měsíců. Stolek na hraní je vyroben z kvalitního jemného plastu, s oblými bezpečnými hranami, se spoustou různých funkcí na hraní pro děti. V prvním rohu stolku je velká barevná kytička se čtyřmi barevnými okvětními lístky a v každém lístku je otvor jiného tvaru na vhození kostky. Vedle kytičky je otočné zrcátko a za ním set bubnů s postavičkami Cotoons s paličkami na bubnování. Buben vydává pěkný zvuk jako skutečný hudební nástroj. Celková výška stolku je 49 cm a jeho rozměry jsou 47*47*49 cm.

Buben je pěkné zelené barvy. Proti kytce je velká palma, která se skládá z 5 barevných kroužků růžové, zelené, modré, oranžové a žluté barvy. Děti ji mohou rozebírat a skládat od největší po nejmenší. Střední osa je zakončena zeleným květem, s obrázky postaviček Cotoons. Čtvrtý roh dětského didaktického stolku obsahuje ozubená kolečka s květinkou, která se dají točit do všech stran, a přitom vydávají zvuky. Uprostřed dětského didaktického stolku pro nejmenší děti je jezírko s žabkou Wabap. Když dítě stiskne tlačítko, žabka z jezírka vyskočí.

Francouzský výrobce Smoby produkuje kvalitní a originální plastové hračky pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Je to plast sametový na dotek. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, proto všechny hračky Smoby splňují všechna kritéria bezpečnosti. Barvy na plastových hračkách podněcují dětskou představivost, jsou veselé a zářivé. Sada zábavního odrážedla Medvěd a didaktického stolku Cotoons tvoří dokonalou soupravu hraček, kterou můžete obdarovat své nejmenší.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu50*43*55 cm
Celková výška55 cm
Rozměry balení53*27*44 cm
Celková délka50 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,6 kg
Barvahnědá
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...