Set odrážedlo Medvěd 2v1 Smoby skákající a točící a kočárek Baby Nurse Zlatá edice

Popis produktu

Set hraček Smoby tvoří zábavné odrážedlo a skákadlo Medvěd a sportovní kočárek pro panenku Baby Nurse ze zlaté edice. Hračky v setu pocházejí od kvalitního francouzského výrobce Smoby. Na odrážedle Medvěd se děti nejen odrážejí nožičkami, ale mohou se na něm i houpat a točit. Výborně ho doplňuje kočárek pro malé maminky z nejnovější zlaté kolekce. Spolu tvoří dokonalý celek, který vám nyní nabízíme ve zvýhodněné ceně.

Odrážedlo Medvěd 2v1 Smoby skákající a točící se od 12 měsíců

Odrážedlo Medvěd 2v1 je zároveň zábavným skákadlem pro holčičky a chlapce od 12 měsíců, kteří milují pohyb a zábavu. Unikátní hračka z dílny francouzského výrobce Smoby se dá využít hned dvěma způsoby jako odrážedlo a také jako hopsadlo na skákání. Hnědý medvěd z pohádky Máša a medvěd tak přináší dětem spoustu zábavy, pohyb a herních podnětů. Rozměry skákajícího medvěda Smoby a odrážedla v jednom jsou 50*43*55 cm, celková výška je 55 cm.

Po sundání medvídka z tyče se hračka na skákání promění na krásné odrážedlo pro děti, protože žluté tlapky pohádkového medvěda jsou zároveň kolečky. Jízdu na originálním pohádkovém odrážedle si děti užijí nejen doma, ale i venku. Děťátko se pohybuje odrážením nohou od země, čímž se posiluje svalstvo na nohách, rozvíjí se i jemná motorika dětí. Pro bezpečnou jízdu se může držet zelené rukojeti. Sedadlo odrážedla Máša a medvěd je ergonomicky tvarované pro komfortní sezení. Dětem se sedí velmi pohodlně a budou na něm jezdit i dlouhé hodiny.

Pestré barvy a veselá tvářička dětského odrážedla podněcují fantazii a lákají děti k pohybu na čerstvém vzduchu. Prostřednictvím odrážedla a skákadla v jednom se dítě učí udržovat rovnováhu, posiluje svalstvo na nohách, hraje si aktivním způsobem. Skákání na medvídkovi podporuje fyzický rozvoj dětí a podněcuje dětskou fantazii. Odrážedlo a hopsadlo pro děti 2v1 od výrobce Smoby je skvělou pomůckou při pohybovém vývoji vašeho dítěte. Odrážedlo a skákadlo Medvěd 2v1 má zaoblené hrany, aby se děti při hře nezranily a aby byly v bezpečí.

Kočárek pro panenku Baby Nurse Zlatá edice Smoby s otočnými kolečky (53,5 cm rukojeť) od 18 měsíců

Sportovní kočárek pro panenku Baby Nurse Zlatá edice si získá pozornost malých maminek stylovým designem a moderním barevným provedením. Kočárek je vhodný pro dívky od 18 měsíců. Je odolný a pevný, provedený v něžné barevné kombinaci bílo-růžové. Tento kočárek je replikou opravdového kočárku s otočnými předními koly, a proto je manipulace velmi jednoduchá i pro nejmenší děti. Čtyři plastová kolečka zaručují dobrou stabilitu, a tak se holčičky mohou se svou panenkou vydat na procházku.

Sedadlo pro panenku je bílé s barevným potiskem hvězdiček, motýlků a srdíček se zlatým lemem. V případě potřeby lze potah svléknout a vyprat. Každá malá holčička miluje hru s panenkou, o kterou se stará jako o vlastní miminko. Hra s dětskou panenkou není jen legrace, ale pomáhá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností. Výška rukojeti kočárku Baby Nurse Zlatá edice je 53,5 cm. Jeho rozměry jsou 46*38*54 cm.

Francouzský výrobce Smoby produkuje kvalitní a originální plastové hračky pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Je to plast sametový na dotek. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, proto všechny hračky Smoby splňují všechna kritéria bezpečnosti. Barvy na plastových hračkách podněcují dětskou představivost, jsou veselé a zářivé. Sada zábavního odrážedla Medvěd a kočárku pro panenku Baby Nurse tvoří dokonalou soupravu hraček, kterou můžete obdarovat své nejmenší.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu50*43*55 cm
Celková výška55 cm
Rozměry balení53*27*44 cm
Celková délka50 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,6 kg
Barvahnědá
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...