Set odrážedlo Medvěd 2v1 Smoby skákající a točící se a souprava 8 autíček Vroom Planet od 12 měsíců

Popis produktu

Set Smoby tvoří jedinečné a kvalitní hračky vhodné pro nejmenší děti od 12 měsíců. V soupravě najdete pohádkové odrážedlo Medvěd 2v1 a autíčka Vroom Planet. Hračky pochází od francouzského výrobce Smoby, který dbá na bezpečnost a kvalitu svých produktů. Výhodná cena krásných hraček Smoby potěší nejen vás a vaše děti, ale i vaši peněženku. Hračky se k sobě hodí funkčně i barevně, krásně zapadnou do každého dětského pokoje.

Odrážedlo Medvěd 2v1 Smoby skákající a točící od 12 měsíců

Odrážedlo Medvěd 2v1 je zároveň zábavným skákadlem pro holčičky a chlapce od 12 měsíců, kteří milují pohyb a zábavu. Unikátní hračka z dílny francouzského výrobce Smoby se dá využít hned dvěma způsoby jako odrážedlo a také jako hopsadlo na skákání. Hnědý medvěd z pohádky Máša a medvěd tak přináší dětem spoustu zábavy, pohyb a herních podnětů. Rozměry skákajícího medvěda Smoby a odrážedla v jednom jsou 50*43*55 cm, celková výška je 55 cm.

Po sundání medvídka z tyče se hračka na skákání promění na krásné odrážedlo pro děti, protože žluté tlapky pohádkového medvěda jsou zároveň kolečky. Jízdu na originálním pohádkovém odrážedle si děti užijí nejen doma, ale i venku. Děťátko se pohybuje odrážením nohou od země, čímž se posiluje svalstvo na nohách, rozvíjí se i jemná motorika dětí. Pro bezpečnou jízdu se může držet zelené rukojeti. Sedadlo odrážedla Máša a medvěd je ergonomicky tvarované pro komfortní sezení.

Sada 8 autíček pro děti Vroom Planet Smoby délka 7 cm od 12 měsíců

Souprava sedmi krásných autíček + vlečka je vhodná pro děti od 1 roku. Dětská autíčka mají pěkný veselý design s usměvavými tvářemi a syté pestré barvy. Autíčka na hraní jsou odlita z kvalitního a zdravotně nezávadného plastu, mají pohyblivé části a jejich kolečka jsou vhodná pro většinu rovných povrchů. Set obsahuje autíčko, traktor s vlečkou, odtahové autíčko, vrtulník, vyklápěcí auto, míchačku a autíčko s žebříkem. Jedno autíčko má délku 7 cm.

Francouzský výrobce Smoby produkuje kvalitní a originální plastové hračky pro děti. Barvy na plastových hračkách podněcují dětskou představivost, jsou veselé a zářivé. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Je to plast sametový na dotek. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, proto všechny hračky Smoby splňují všechna kritéria bezpečnosti. Sada odrážedla, které je inspirované pohádkou Máša a medvěd a 8 autíček Vroom Planet, je dokonalým dárkem pro všechny děti.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu50*43*55 cm
Celková výška55 cm
Rozměry balení53*27*44 cm
Celková délka50 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,6 kg
Barvahnědá
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...