Set odrážedlo Medvěd 2v1 Smoby skákající a točící se a růžový didaktický domeček Cotoons od 12 měsíců

Popis produktu

V setu hraček Smoby najdete pohádkové odrážedlo Medvěd 2v1 a didaktický domeček Cotoons v něžné růžové barvě. Hračky pochází od francouzského výrobce Smoby, který dbá na bezpečnost a kvalitu svých produktů. Výhodná cena jedinečných hraček Smoby potěší nejen vás a vaše děti, ale i vaši peněženku. Hračky se k sobě hodí funkčně i barevně, krásně zapadnou do každého dětského pokoje.

Odrážedlo Medvěd 2v1 Smoby skákající a točící od 12 měsíců

Odrážedlo Medvěd 2v1 je zároveň zábavným skákadlem pro dívky a chlapce od 12 měsíců, kteří milují pohyb a zábavu. Unikátní hračka z dílny francouzského výrobce Smoby se dá využít hned dvěma způsoby jako odrážedlo a také jako hopsadlo na skákání. Hnědý medvěd z pohádky Máša a medvěd tak přináší dětem spoustu zábavy, pohybu a herních podnětů. Rozměry skákajícího medvěda Smoby a odrážedla v jednom jsou 50*43*55 cm, celková výška je 55 cm.

Po sundání medvídka z tyče se hračka na skákání promění na krásné odrážedlo pro děti, protože žluté tlapky pohádkového medvěda jsou zároveň kolečky. Jízdu na originálním pohádkovém odrážedle si děti užijí nejen doma, ale i venku. Děťátko se pohybuje odrážením nohou od země, čímž se posiluje svalstvo na nohách, rozvíjí se i jemná motorika dětí. Pro bezpečnou jízdu se může držet zelené rukojeti. Sedadlo odrážedla Máša a medvěd je ergonomicky tvarované pro komfortní sezení.

Didaktický domeček Cotoons Smoby vkládací se světlem a zvuky od 12 měsíců růžový

Domeček Cotoons je didaktická hračka, což znamená, že ovlivňuje vývoj a rozvoj dítěte. Je vhodná pro dívky od 12 měsíců. Má růžovo-bílé barevné provedení, takže je nejlepší pro malé zvědavé dívky, je to krásný doplněk do dívčího dětského pokoje. Didaktická hračka pro nejmenší v sobě zahrnuje 4 barevné kostky různých tvarů. Ve vrchní části dětské hračky je praktická ručka, takže děti si svou oblíbenou didaktickou hračku mohou vzít na všechny cesty, výlety nebo jiná dobrodružství.

Didaktické hračky jsou ve světě stále více a více populární, protože mají velmi dobrý vliv na rozvoj inteligence a logického myšlení dětí. Vkládáním kostek do správných otvorů se rozvíjí inteligence, ale i jemná motorika nejmenších dětí. Domeček má otevíratelná dvířka, přes která se dají vybíral kostky nebo přes ně mohou dovnitř vcházet pohádkoví obyvatelé domečku. Vkládací domeček pro nejmenší funguje na 2 LR44 baterie (knoflíkové), které jsou součástí balení. Baterie jsou pouze testovací, je třeba co nejdříve je vyměnit.

Francouzský výrobce Smoby produkuje kvalitní a originální plastové hračky pro děti. Barvy na plastových hračkách podněcují dětskou představivost, jsou veselé a zářivé. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Je to plast sametový na dotek. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, proto všechny hračky Smoby splňují všechna kritéria bezpečnosti. Sada odrážedla, které je inspirované pohádkou Máša a medvěd a domečku se zvukem a světlem Cotoons je dokonalým dárkem pro všechny děti.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu50*43*55 cm
Celková výška55 cm
Rozměry balení53*27*44 cm
Celková délka50 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,6 kg
Barvahnědá
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...