Set odrážedlo Medvěd 2v1 Smoby skákající a točící a 3 autíčka Imagin Car Cotoons od 12 měsíců

Popis produktu

Set hraček Smoby tvoří jedinečné a kvalitní hračky vhodné pro nejmenší děti od 12 měsíců. V soupravě najdete pohádkové odrážedlo Medvěd 2v1 a sadu 3 autíček Imagin Car Cotoons. Hračky pochází od francouzského výrobce Smoby, který dbá na bezpečnost a kvalitu svých produktů. Výhodná cena krásných hraček Smoby potěší nejen vás a vaše děti, ale i vaši peněženku. Hračky se k sobě hodí funkčně i barevně, krásně zapadnou do každého dětského pokoje.

Odrážedlo Medvěd 2v1 Smoby skákající a točící se od 12 měsíců

Odrážedlo Medvěd 2v1 je zároveň zábavným skákadlem pro holčičky a chlapce od 12 měsíců, kteří milují pohyb a zábavu. Unikátní hračka z dílny francouzského výrobce Smoby se dá využít hned dvěma způsoby jako odrážedlo a také jako hopsadlo na skákání. Hnědý medvěd z pohádky Máša a medvěd tak přináší dětem spoustu zábavy, pohyb a herních podnětů. Rozměry skákajícího medvěda Smoby a odrážedla v jednom jsou 50*43*55 cm, celková výška je 55 cm.

Po sundání medvídka z tyče se hračka na skákání promění na krásné odrážedlo pro děti, protože žluté tlapky pohádkového medvěda jsou zároveň kolečky. Jízdu na originálním pohádkovém odrážedle si děti užijí nejen doma, ale i venku. Děťátko se pohybuje odrážením nohou od země, čímž se posiluje svalstvo na nohách, rozvíjí se i jemná motorika dětí. Pro bezpečnou jízdu se může držet zelené rukojeti. Sedadlo odrážedla Máša a medvěd je ergonomicky tvarované pro komfortní sezení.

Autíčka Imagin Car Cotoons Smoby 3 kusy od 12 měsíců

Sada tří autíček Imagin Car se dají na sebe napojit, a obsahují vyjímatelné figurky Cotoons, z nichž má každá jiný tvar zespodu. Každé autíčko obsahuje jednu figurku Cotoons – fialovo-bílou zebru Punky, žluto-oranžovou květinku Tulip a oranžovo-hnědého tygříka, které jsou hrdiny v seriálu Cotoons od společnosti Smoby. Dětská plastová autíčka s figurkami mají rozměry 8*34*10 centimetrů. Tato unikátní hračka okamžitě strhne pozornost vašeho dítěte a zabaví se s ní dlouhé hodiny. Balení obsahuje 3 kusy autíček.

Skládací věž Cotoons Magic Tower Smoby se 6 kelímky od 12 měsíců

Skládací věž Cotoons Magic Tower je krásná didaktická hračka pro miminka, vhodná od 12 měsíců. Balení se skládá ze 6 kelímků, které jsou velikostně uspořádány od největšího po nejmenší. Každý kelímek je v jiném barevném provedení a ozdoben je obrázkem Cotoons postavičkami. Skládací kelímky pro děti do sebe dokonale zapadají. Po postavení dětské skládací kelímky ze sebe nesklouznou a vytvářejí krásné barevnou věž, která je vysoká až 40 cm. Skládací kelímky na sobě pěkně stojí díky drážkám po obvodu každého z nich, které zapadnou do vrchní strany druhého kelímku. Každý kelímek má na svém dně z vnější strany různé obrazce a kytičky, se kterými může dělat dítě otisky na písku. Zkoumáním a vytvářením obrazcem si dítě vyvíjí jemnou motoriku, poznává nové vzory svými prstíky.

Francouzský výrobce Smoby produkuje kvalitní a originální plastové hračky pro děti. Barvy na plastových hračkách podněcují dětskou představivost, jsou veselé a zářivé. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Je to plast sametový na dotek. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, proto všechny hračky Smoby splňují všechna kritéria bezpečnosti. Sada odrážedla, které je inspirováno pohádkou Máša a medvěd a pohádkových autíček Cotoons, je dokonalým dárkem pro všechny děti.

Doprava 29
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu50*43*55 cm
Celková výška55 cm
Rozměry balení53*27*44 cm
Celková délka50 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,6 kg
Barvahnědá
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...