Set odrážedlo Medvěd 2v1 Smoby skákající a točící se a zmrzlinářský vozík s doplňky od 12 měsíců

Popis produktu

Set hraček pro nejmenší děti tvoří jedinečné hračky vhodné pro děti od 12 měsíců. Je to krásné pohádkové odrážedlo Medvěd a zmrzlinářský vozík s doplňky 100% Chef. Hračky pocházejí od francouzských výrobců Smoby a Écoiffier. Odrážedlo a skákadlo v jednom v podobě medvídka z pohádky Máša a medvěd a vozík s potravinami pro malé kuchře spolu tvoří dokonalou sadu hraček. My vám ji nabízíme ve výhodné ceně, která potěší vaše děti i peněženku.

Odrážedlo Medvěd 2v1 Smoby skákající a točící se od 12 měsíců

Odrážedlo Medvěd 2v1 je zároveň zábavným skákadlem pro holčičky a chlapce od 12 měsíců, kteří milují pohyb a zábavu. Unikátní hračka z dílny francouzského výrobce Smoby se dá využít hned dvěma způsoby jako odrážedlo a také jako hopsadlo na skákání. Hnědý medvěd z pohádky Máša a medvěd tak přináší dětem spoustu zábavy, pohyb a herních podnětů. Rozměry skákajícího medvěda Smoby a odrážedla v jednom jsou 50*43*55 cm, celková výška je 55 cm.

Po sundání medvídka z tyče se hračka na skákání promění na krásné odrážedlo pro děti, protože žluté tlapky pohádkového medvěda jsou zároveň kolečky. Jízdu na originálním pohádkovém odrážedle si děti užijí nejen doma, ale i venku. Děťátko se pohybuje odrážením nohou od země, čímž se posiluje svalstvo na nohách, rozvíjí se i jemná motorika dětí. Pro bezpečnou jízdu se může držet zelené rukojeti. Sedadlo odrážedla Máša a medvěd je ergonomicky tvarované pro komfortní sezení.

Dětský zmrzlinářský vozík 100% Chef Écoiffier s hamburgery od 18 měsíců s 29 doplňky

Vozík 100% Chef je krásná hračka se zajímavými detaily vhodná pro děti od 18 měsíců, v zářivé červené barvě. Dětský vozík se zmrzlinou přichází v balení spolu s různými doplňky, celkem jich je až 29 a patří k nim například zmrzliny v kornoutu, majonéza a kečup, hamburgery a hranolky. Vozík je na kolečkách, takže děti si s ním mohou jezdit po domě jako opravdoví prodavači jídla nebo kuchaři venku.

Dětský zmrzlinářský vozík je velmi zábavná a pěkná hračka, která upoutá každé dítko a poskytuje mnoho možností na vymýšlení a hodiny plné zajímavých činností. Má však i jiný, o něco důležitější význam. Je totiž velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Rostou nejen fyzicky, ale i rozvíjejí se i mentálně a to právě díky těmto hračkám.

Smoby a Écoiffier jsou francouzští výrobci kvalitních plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Je to plast sametový na dotek. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, proto všechny hračky splňují všechna kritéria bezpečnosti. Écoiffier nabízí kvalitní hračky v rozumné ceně. Barvy na plastových hračkách podněcují dětskou představivost, jsou veselé a zářivé. Potěšte své děti soupravou krásných a kvalitních hraček Smoby a Écoiffier ve výhodné ceně.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu50*43*55 cm
Celková výška55 cm
Celková délka50 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,6 kg
Barvahnědá
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné