Set odrážedlo Máša a Medvěd Smoby 2v1 skákající a točící, farma Vroom Planet s autíčkem od 12 měsíců

Popis produktu

V cenově výhodném setu hraček Smoby najdete pohádkové odrážedlo Máša a Medvěd 2v1 a farmu s autíčky Vroom Planet. Hračky se k sobě hodí funkčně i barevně, děti si je velmi rychle zamilují. Pocházejí od francouzského výrobce Smoby, se kterým jsou vaše děti vždy v bezpečí. Výhodná cena krásných hraček Smoby potěší nejen vás a vaše děti, ale i vaši peněženku.

Odrážedlo Máša a medvěd 2v1 Smoby skákající a točící se medvěd od 12 měsíců

Odrážedlo a skákadlo Máša a medvěd 2v1 je unikátní hračka z dílny francouzského výrobce Smoby pro dívky a chlapce od 12 měsíců, kteří milují pohyb a zábavu. Děti ho mohou využít hned na dva způsoby, jako odrážedlo a také jako hopsadlo na skákání. Hnědý medvěd Pretty z pohádky Máša a medvěd tak přináší dětem spoustu zábavy, pohyb a herních podnětů. Děťátko sedí na pohodlném tvarovaném sedadle červené barvy na zádech medvěda a odrážením nohou od země si užívá skákání nahoru a dolů.

Rozměry skákajícího medvěda Smoby a odrážedla v jednom jsou 50*43*55 cm, celková výška je 55 cm. Po sundání medvídka z tyče se hračka na skákání promění na krásné odrážedlo pro děti, protože tlapky pohádkového medvěda jsou zároveň kolečka. Jízdu na originálním pohádkovém odrážedle si děti užijí nejen doma, ale i venku. Děťátko se pohybuje odrážením nohou od země, čímž si posiluje svalstvo na nohách, rozvíjí se i jemná motorika dětí. Pro bezpečnou jízdu se může držet žluté rukojeti. Sedadlo odrážedla Máša a medvěd je ergonomicky tvarované pro komfortní sezení. Dětem se sedí velmi pohodlně a budou na něm jezdit i dlouhé hodiny.

Farma Vroom Planet Smoby mechanická s autíčkem od 12 měsíců

Krásná dětská farma s výtahem a traktorem Vroom Planet je od francouzského výrobce Smoby. Patrová farma má různé mechanické pohyblivé součásti – otevírací rampu, ukazatel větru, který se dá otočit o 360°, funkční výtah, pomocí kterého se autíčko dopraví výše nebo níže podle potřeby. Farma se dá napojit na většinu produktů řady Vroom Planet – autodráhy či garáže. Dopravní farma pro děti obsahuje krásné dětské autíčko – traktor s vlečkou sena s veselým designem usmáté tvářičky. Autíčku se snadno otáčejí kolečka a dobře se drží v dětské ruce.

Francouzský výrobce Smoby produkuje kvalitní a originální plastové hračky pro děti. Barvy na plastových hračkách podněcují dětskou představivost, jsou veselé a zářivé. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Je to plast sametový na dotek. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, proto všechny hračky Smoby splňují všechna kritéria bezpečnosti. Sada odrážedla, které je inspirované pohádkou Máša a medvěd, a farmy ve veselých barvách s autíčkem je tím dokonalým dárkem pro vaše nejmenší.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu50*43*55 cm
Celková výška55 cm
Rozměry balení53*27*44 cm
Celková délka50 cm
Balení v kartonu A / NAno
Barvahnědá
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...