Set odrážedlo Máša a Medvěd Smoby 2v1 skákající a točící a piano Cotoons s melodiemi od 12 měsíců

Popis produktu

V cenově výhodném setu hraček Smoby najdete pohádkové odrážedlo Máša a medvěd 2v1 a piano se zvuky v motivu pohádky Cotoons. Hračky se k sobě hodí funkčně i barevně, děti si je velmi rychle zamilují. Pocházejí od francouzského výrobce Smoby, se kterým jsou vaše děti vždy v bezpečí. Výhodná cena krásných hraček Smoby potěší nejen vás a vaše děti, ale i vaši peněženku.

Odrážedlo Máša a medvěd 2v1 Smoby skákající a točící se medvěd od 12 měsíců

Odrážedlo a skákadlo Máša a medvěd 2v1 je unikátní hračka z dílny francouzského výrobce Smoby pro dívky a chlapce od 12 měsíců, kteří milují pohyb a zábavu. Děti ho mohou využít hned na dva způsoby, jako odrážedlo a také jako hopsadlo na skákání. Hnědý medvěd Pretty z pohádky Máša a medvěd tak přináší dětem spoustu zábavy, pohyb a herních podnětů. Děťátko sedí na pohodlném tvarovaném sedadle červené barvy na zádech medvěda a odrážením nohou od země si užívá skákání nahoru a dolů.

Rozměry skákajícího medvěda Smoby a odrážedla v jednom jsou 50*43*55 cm, celková výška je 55 cm. Po sundání medvídka z tyče se hračka na skákání promění na krásné odrážedlo pro děti, protože tlapky pohádkového medvěda jsou zároveň kolečka. Jízdu na originálním pohádkovém odrážedle si děti užijí nejen doma, ale i venku. Děťátko se pohybuje odrážením nohou od země, čímž si posiluje svalstvo na nohách, rozvíjí se i jemná motorika dětí. Pro bezpečnou jízdu se může držet žluté rukojeti. Sedadlo odrážedla Máša a medvěd je ergonomicky tvarované pro komfortní sezení. Dětem se sedí velmi pohodlně a budou na něm jezdit i dlouhé hodiny.

Piano Cotoons Smoby s melodiemi a figurkami od 12 měsíců modré

Dětský hudební nástroj piano pro nejmenší děti funguje na baterie a vydává různé zvuky. Elektronický hudební nástroj vydává krásné zvuky, které zaujmou každé dítě a dokáží si s ním hrát dlouhé hodiny. Dětské piano má barevné klávesy modré, zelené, oranžové a červené barvy. V horní části piana pro děti jsou krásné figurky postaviček Cotoons – květinka Tulip, zebra Punky a žabka Wabap, které po stisknutí vydávají pěkné zvuky. S figurkami lze pohybovat a zvuky dítě zaujmou od prvního okamžiku. Dítě se hrou učí zapamatovával si zvuky, rozlišovat je od sebe, rozlišovat barvy, rytmus a melodie.

Francouzský výrobce Smoby produkuje kvalitní a originální plastové hračky pro děti. Barvy na plastových hračkách podněcují dětskou představivost, jsou veselé a zářivé. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Je to plast sametový na dotek. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, proto všechny hračky Smoby splňují všechna kritéria bezpečnosti. Sada odrážedla, které je inspirované pohádkou Máša a medvěd, a piana se zvukem a figurkami je tím dokonalým dárkem pro vaše nejmenší.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu50*43*55 cm
Celková výška55 cm
Rozměry balení53*27*44 cm
Celková délka50 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,6 kg
Barvahnědá
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné