Set odrážedlo Maestro Confort Smoby s houpačkou a skládací šálky Cotoons od 6 měsíců

Popis produktu

Set hraček odrážedlo Maestro Confort a pohádkové šálečky Cotoons jsou originální hračky, které se výborně hodí pro kluky i holčičky. Odrážedlo je výjimečné tím, že se jednoduchým způsobem může změnit na dětskou houpačku. Jsou to tedy 2 hračky v jednom. Ze šálků s pohádkovými postavičkami Cotoons si děti mohou stavět jednoduché pyramidy. Příjemným překvapením bude pro vás cenově výhodná nabídka hraček Smoby. Díky ní můžete svým dětem pořídit hned dvě zábavné hračky najednou a ještě při tom i ušetříte. Hračky pocházejí z dílny francouzského výrobce Smoby, který ve svých hračkách spojuje francouzskou originalitu a cit pro krásu. Jsou opravdu jedinečným doplňkem pro každé miminko.

Odrážedlo s houpačkou Maestro II Confort Smoby od 6 měsíců

Smoby odrážedlo Maestro Confort je červeno-modré odrážedlo pro děti. Odrážedlo je provedeno ve formě autíčka s klaksonem na volantu, který funguje na baterie a vydává melodickou hudbu v 3 variacích. Odrážedlo roste s dítětem od 6 do 36 měsíců. Dětské odrážedlo má teleskopickou vodící kovovou tyč s pohodlným držadlem. Odrážedlo má přídavný stojan s houpacími ližinami, dokud má děťátko 6 měsíců, může se pěkně houpat. Sedačka je ergonomicky tvarovaná, doplněná vysokým vyztuženým textilním sedátkem, které lze prát v pračce. Pod předními a zadními koly dětského odrážedla jsou široké bezpečnostní prvky zabraňující převrácení odrážedla.

Kolem sedačky je široká plastová ohrádka, která chrání dítě před pádem a umožňuje mu pohodlné opření o kteroukoli stranu. Na ohrádce se nachází stojan s telefonem. Bezpečnost dítěte je podpořena i tříbodovými bezpečnostními pásy, které ho přichytí přes ramínka k sedadlu. Když má dítě 8 měsíců může ho rodič vozit podobně jako v kočárku. Nožičky má uložené na širokých stupačkách a rodič usměrňuje jízdu pomocí teleskopické vodicí rukojeti. Odrážedlo slouží i jako chodítko. Když se dítě již učí chodit a dělá první krůčky, odzadu se drží opěrky autíčka a využívá ho jako stabilní oporu při chození, vodicí tyč a stoupačky jsou již odmontovány.

Všechny přídavné prvky odrážedla se dají jednoduše, bez použití nářadí, odmontovat. Roční děťátko může samostatně sedět na autíčku a odrážet se nožičkami. Kvalitní terénní kola poskytují tichou a komfortní jízdu. Celé odrážedlo pro děti je ergonomicky řešené, takže dítě se ani po delší jízdě neunaví. Pod sedadlem a pod kapotou se ukrývá úložný prostor, kam si dítě schová svého spolujezdce, medvídka či panenku. Červeno-modré autíčko je dekorováno jemnými veselými aplikacemi, které zdůrazňují dětský design.

Skládací šálky Happy Tower Cotoons Smoby 5 ks modré

Smoby skládací šálky Cotoons je krásná didaktická hračka pro miminka, vhodná od 12 měsíců. Balení se skládá z 5 šálků, které jsou velikostně uspořádány od největší po nejmenší. Každá ze šálků má zajímavý vlnitě-oblý tvar a celá poskládaná věžička působí vlnovitě, jakoby tančila. Spodní, největší šálek je tmavomodrý s obrázkem žabky Wabap, na ní leží světlemodrý šálek s obrázkem zebry Punky, ve středu je bílý šálek se žlutou květinkou Tulip čtvrtý šálek je světle zelený s obrázkem včelky Zoom a poslední má žlutou barvu s broučkem Chowing. Z druhé strany šálky jsou vyobrazeny obrázky dudlíku, míčky, palety s barvami, dalekohledu a notového stojanu, které dítě zaujmou a rozvíjejí jeho představivost. Skládací šálky pro děti do sebe dokonale zapadají. Po postavení se dětské skládací šálky ze sebe nesklouznou, to vše díky drážkám po obvodu každé z nich, které zapadnou do vrchní strany druhé šálku.

Každá ze šálků má na svém dně z vnější strany různé obrazce a kytičky. Ty může dítě při hře v písku otlačovat, a tak jeho výtvory z písku dostanou i zajímavý vzor. Také si je chytáním a zkoumáním obrazcem dítě vyvíjí jemnou motoriku, poznává nové vzory svými prstíčky. Didaktická hračka pro děti, skládací šálky se dají ukládat na sebe, čímž si děťátko postaví jednoduchou věž. Také se skládací šálky dají pohodlně odložit, protože v opačném směru do sebe zapadnou - od největší po nejmenší, a tak nezabírají mnoho místa. Skládací šálky pro nejmenší dětičky jsou vyrobeny z příjemného jemného plastu, v krásných čistých a zářivých barvách. Jsou zdobené reliéfem a obrázky zvířátek Cotoons. Jsou baleny v krabici s průsvitným okénkem.

Smoby je populární francouzský výrobce těch nejkrásnějších dětských plastových hraček. Už léta je na trhu známý originálními hračkami, které jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů. Všechny hračky mají zaoblené hrany, které slouží jako preventivní ochrana před zraněními dětí. Zářivé a pestré barvy hraček Smoby podněcují dětskou představivost. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na dětské ruce působí velmi příjemně. Je to plast sametový na dotek. Odrážedlo v sobě spojuje množství inovativních myšlenek, díky přídavným zařízením v něm můžete dítě jednoduše vozit nebo houpat. Odrážedlo a houpačka v jednom a skládací šálečky se zvířátky nabízejí vašim ratolestem široké spektrum her, během nichž se budou bavit, ale aj hravým způsobem učit a poznávat svět. Právě proto nesmí tato sada hraček chybět ani vašemu děťátku.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu60*47*56 cm
Rozměry balení39*38*63 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost4,39 kg
Barvačervená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...