Set odrážedlo Maestro Confort Smoby s houpačkou a vkládací domeček Cotoons od 6 měsíců

Popis produktu

Set hraček odrážedlo Maestro Confort a vkládačka - domeček Cotoons jsou originální hračky, které se výborně hodí pro kluky i holčičky. Odrážedlo je výjimečné tím, že se jednoduchým způsobem může změnit na dětskou houpačku. Jsou to tedy 2 hračky v jednom. Vkládací domeček s pohádkovým motivem Cotoons podněcuje fantazii, rozvíjí logické myšlení a jemnou motoriku. Příjemným překvapením bude pro vás cenově výhodná nabídka hraček Smoby. Díky ní můžete svým dětem pořídit hned dvě zábavné hračky najednou a ještě při tom i ušetříte. Hračky pocházejí z dílny francouzského výrobce Smoby, který ve svých hračkách spojuje francouzskou originalitu a cit pro krásu. Jsou opravdu jedinečným setem hraček pro každé miminko.

Odrážedlo s houpačkou Maestro Confort Smoby od 6 měsíců

Smoby odrážedlo Maestro Confort je červeno-modré odrážedlo pro děti. Odrážedlo je provedeno ve formě autíčka s klaksonem na volantu, který funguje na baterie a vydává melodickou hudbu v 3 variacích. Odrážedlo roste s dítětem od 6 do 36 měsíců. Dětské odrážedlo má teleskopickou vodící kovovou tyč s pohodlným držadlem. Odrážedlo má přídavný stojan s houpacími ližinami, dokud má děťátko 6 měsíců, může se pěkně houpat. Sedačka je ergonomicky tvarovaná, doplněná vysokým vyztuženým textilním sedátkem, které lze prát v pračce. Pod předními a zadními koly dětského odrážedla jsou široké bezpečnostní prvky zabraňující převrácení odrážedla.

Kolem sedačky je široká plastová ohrádka, která chrání dítě před pádem a umožňuje mu pohodlné opření o kteroukoli stranu. Na ohrádce se nachází stojan s telefonem. Bezpečnost dítěte je podpořena i tříbodovými bezpečnostními pásy, které ho přichytí přes ramínka k sedadlu. Když má dítě 8 měsíců může ho rodič vozit podobně jako v kočárku. Nožičky má uložené na širokých stupačkách a rodič usměrňuje jízdu pomocí teleskopické vodicí rukojeti. Odrážedlo slouží i jako chodítko. Když se dítě již učí chodit a dělá první krůčky, odzadu se drží opěrky autíčka a využívá ho jako stabilní oporu při chození, vodicí tyč a stoupačky jsou již odmontovány.

Všechny přídavné prvky odrážedla se dají jednoduše, bez použití nářadí, odmontovat. Roční děťátko může samostatně sedět na autíčku a odrážet se nožičkami. Kvalitní terénní kola poskytují tichou a komfortní jízdu. Celé odrážedlo pro děti je ergonomicky řešené, takže dítě se ani po delší jízdě neunaví. Pod sedadlem a pod kapotou se ukrývá úložný prostor, kam si dítě schová svého spolujezdce, medvídka či panenku. 

Vkládací domeček Cotoons Maison des formes Smoby od 12 měsíců oranžový

Smoby dětský vkládací domeček Maison des formes s figurkami a barevnými klíči je úžasná didaktická hračka pro děti od 12 měsíců. Domek je proveden v kouzelné barevné kombinaci s dominantní svěží oranžovou barvou střechy se zelenými a červenými dvířky a veselými figurkami Cotoons, které jsou u dětí velmi oblíbené. Domeček pro děti s vkládacími otvory má 4 komíny. V každém z nich otvor jiného tvaru a barvy. Dítě ví tvarově a podle barvy rozhodnout, která figurka patří do jednotlivých otvorů.

Děti si rozvíjí jemnou motoriku a učí se rozeznávat tvary a barvy a přitom rozvíjejí logické myšlení a představivost. Do jednotlivých otvorů na střeše domku vkládají figurky a kostky, podle jejich tvarů, a pak je přes dvířka vyberou zpět a hra se může začít znovu. Jednotlivé figurky se vybírají přes dvířka pomocí barevných klíčů. Dětský vkládací domeček - hračka pro nejmenší děti, má půdorys o rozměrech 23 * 23 cm a výšku 27 cm. Je dodáván v praktické krabici s oknem.

Smoby je populární francouzský výrobce těch nejkrásnějších dětských plastových hraček. Už léta je na trhu známý originálními hračkami, které jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů. Všechny hračky mají zaoblené hrany, které slouží jako preventivní ochrana před zraněními dětí. Zářivé a pestré barvy hraček Smoby podněcují dětskou představivost. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na dětské ruce působí velmi příjemně. Je to plast sametový na dotek. Odrážedlo v sobě spojuje množství inovativních myšlenek, díky přídavným zařízením v něm můžete dítě jednoduše vozit nebo houpat. Krásné ho doplňuje vkládací domeček s kostkami, se kterým se děťátko zabaví dlouhé hodiny a může se vedle toho hravým způsobem rozvíjet a vzdělávat.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu60*47*56 cm
Rozměry balení39*38*63 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost4,39 kg
Barvačervená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...