Set odrážedlo Maestro Confort Smoby s houpačkou a houpačka BeBe 2v1 od 6 měsíců

Popis produktu

Set unikátního odrážedla Maestro Confort a houpačky BeBe 2v1 pro děti od francouzského výrobce hraček Smoby je krásným doplňkem na vaši zahradu, díky kterému z ní vaše děti už ani nebudou chtít odejít. Hračky jsou převedeny v příjemných odstínech zelené a červené. Set je složen z kvalitního odrážedla Maestro Confort a houpačky BeBe 2v1. Tyto se vzájemně barevně, jakož i designově, ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, z něhož se stane hotové zahradní centrum zábavy. Díky jedinečným vlastnostem, které jsou pro výrobce Smoby charakteristické, jsou tyto hračky velmi oblíbené.

Dětské odrážedlo Maestro Confort s houpačkou a elektronickým volantem od 6 měsíců

Odrážedlo je provedeno ve formě autíčka s klaksonem na volantu, který funguje na baterie a vydává melodickou hudbu v 3 variacích. Odrážedlo roste s dítětem od 6 do 36 měsíců. Dětské odrážedloteleskopickou vodící kovovou tyč s pohodlným držadlem. Všechny přídavné prvky odrážedla se dají jednoduše, bez použití nářadí, odmontovat. Odrážedlo disponuje stojanem s houpacími ližinami, dokud má děťátko 6 měsíců, může se pěkně houpat. Sedačka je ergonomicky tvarovaná, doplněná vysokým vyztuženým textilním sedadlem, které lze prát v pračce. Pod předními a zadními koly dětského odrážedla jsou široké bezpečnostní prvky zabraňující převrácení odrážedla. Kolem sedačky je široká plastová ohrádka, která chrání dítě před pádem a umožňuje mu pohodlné opření o kteroukoli stranu. Na této ohrádce je stojan s telefonem.

Bezpečnost dítěte je podpořena i tříbodovými bezpečnostními pásy. Když má dítě 8 měsíců, může ho rodič vozit podobně jako v kočárku. Nožičky má uloženy na širokých stupačkách a rodič usměrňuje jízdu pomocí teleskopické vodicí ručky. Odrážedlo slouží i jako chodítko, když se dítě již učí chodit, drží se opěrky autíčka a využívá jej jako stabilní oporu při chození. Roční děťátko může samostatně sedět na autíčku a odrážet se nožičkami. Kvalitní gumové kola poskytují tichou a komfortní jízdu. Pod sedadlem a pod kapotou, na níž je usmívající tvářička, se ukrývá úložný prostor.

Dětská houpačka BeBe 2v1 Smoby od 18 měsíců

Houpačka Bebe je důmyslný výrobek, který mohou využívat dětičky od 18 měsíců a houpačka s nimi bude růst prakticky až do doby, než je bude tato hračka zajímat. Houpačkaochrannou ohrádku a ergonomicky řešenou sedačku, takže malé dítě z ní nemůže v žádném případě vypadnout. Když je dítě dostatečně velké na samostatné houpání, ohrádka se jednoduše odepne a zůstane klasická houpací sedačka. Délka lana je 200 cm, a tak můžete houpačku upnout prakticky kdekoliv. Její nízká hmotnost 1,5 kg usnadňuje manipulaci. Neutrální červeno-zelené provedení je vhodné pro chlapce i dívky a díky anti ÚV filtru jsou barvy zakonzervovány, takže budou celá léta stejně zářivé, jako když jste houpačku vybrali z krabice. Odrážedlo Maestro Confort i houpačka BeBe pocházejí z dílny francouzského výrobce Smoby.

Značka Smoby je přední francouzský producent dětských hraček a pohybových pomůcek. Odrážedlo a chodítko v jednom spojuje množství inovativních myšlenek, díky přídavným zařízením v něm můžete dítě jednoduše vozit. Odrážedlo i houpačka jsou vyrobeny z kvalitních a zdraví neškodných materiálů. Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost produktů, vyrobených podle norem a evropského standardu. Značka Smoby je také zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si značku Smoby, která je navíc držitelem certifikátu kvality a je ověřena během dlouhých let své existence. Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozenců či kamarádů. Tento set odrážedla Maestro Confort a houpačky BeBe 2v1 potěší každé dítě a vás příjemně překvapí výhodnou cenou.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu60*47*56 cm
Rozměry balení39*38*63 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost4,39 kg
Barvačervená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné